2+kk v jedinečnom novom komplexe Etara 4, prvá línia k moru, Sveti Vlas

Sveti vlas, Bulharsko – ID 6454
99,376 €
Plocha 73 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 5/6
More 100 m
Poplatok za služby 15 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Predstavujeme vám nový byt 2 + kk s rozlohou 73,77 m2, ktorý sa nachádza na piatom poschodí zo šiestich poschodí v komplexe Etara 4 vo výstavbe. Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba s priestorom pre kuchynský kút, spálňa, kúpeľňa / WC, balkón. Nehnuteľnosť sa predáva bez kuchynskej linky, nábytku a zariadenia. Cena bytu je za dokončenie na kľúč (podlahy - laminát a dlažba, maľované steny, dvere, kúpeľňa-WC s obkladmi a sanitou). S nábytkom a zariadením Vám radi pomôžeme. Komplex Etara 4 sa nachádza v prvej línii pri mori, len 100 m od pláže a pozostáva z dvoch budov na rôznych úrovniach. Ich konfigurácia tvorí štruktúru v tvare písmena L. V súlade s vašimi osobnými predstavami o bývaní si môžete vybrať kvalitné materiály na dokončenie vášho domu, ako je terakota, farby stien, kúpeľňový nábytok. Na vašu žiadosť vám zabezpečíme inštaláciu systémov HVAC a kompletného vybavenia. Každý apartmán je vybavený káblovou televíziou. Komplex bude dokončený v roku 2024, čo umožňuje kúpu vo fáze výstavby s odloženou platbou, ako aj možnosť individuálneho plánovania obytného priestoru a výberu dokončovacích materiálov. Poplatok za údržbu bude 15 €/m2 ročne.

Koruna sa voči euru posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Vážení klienti, žijeme v čudnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí pokazilo. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Sveti Vlas je príjemné mestečko na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj malá. Vďaka výstavbe v obľúbenom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak preplnené ako Slnečné pobrežie.

Je tiež na splátky

Mám záujem
Dofinancovanie
Podlažie
5
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
73 m2
Úžitková plocha
58.23 m2
Lodžia
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
100 m
Lekár
2 km
Kaviareň
670 m
Reštaurácia
150 m
Bar
150 m
Škola/škôlka
190 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00