Zariadený mezonet 2+kk v blízkosti pláže, parkovacie miesto, Carevo

Carevo, Bulharsko – ID 6512
86,000 €
Plocha 92 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/5
More 200 m
Poplatok za služby 5 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vynikajúci mezonetový byt 2+kk o veľkosti 92 m2, ktorý sa nachádza na štvrtom a piatom poschodí v komplexe Nestinarka v bulharskom meste Carevo. Dispozícia: priestranná obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, dve kúpeľne s toaletou a terasa. Byt je vhodný na celoročné bývanie, ako aj na investíciu. Predáva sa kompletne zariadený podľa aktuálnych fotografií. Apartmán sa nachádza v krásnej lokalite v blízkosti pláže Nestinarka v meste Carevo. V komplexe sú vám a vašim hosťom k dispozícii: bazén, oddychová zóna, záhrada a parkovisko. Poplatok za údržbu je 5 €/m2 ročne.

Koruna sa posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov k euru! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Vážení klienti, žijeme v čudnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí pokazilo. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme tak možnosť oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky ku každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Carevo je mesto v juhovýchodnom Bulharsku. Leží v Burgaskej oblasti, v obci Carevo, ktorej je sídlom. Je to známe letovisko na južnom bulharskom pobreží Čierneho mora. Má viac ako 6 000 obyvateľov. V minulosti bolo známe pod názvom Mičurin. Mesto leží na pobreží Čierneho mora, 70 km juhovýchodne od mesta Burgas. Leží na dvoch polostrovoch, pričom jeho staršia časť, štvrť Vasiliko na juhu, sa nachádza na rovnomennom polostrove, na konci ktorého je mys Kastro. Južne od mesta sa z pohoria Strandža dvíha hora Papija (502 m n. m.).

Podnebie v meste je mierne, prechodné, ovplyvnené morom. Priemerná ročná teplota je 13,1 °C a ročný úhrn zrážok je 655 mm.

Podlažie
4
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
92 m2
Úžitková plocha
80 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
130 m
Lekár
2 km
Kaviareň
80 m
Reštaurácia
110 m
Bar
220 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00