Zariadený dom s 3 spálňami, súkromným bazénom a priestranným dvorom, Camposol

Camposol, Španielsko – ID 5817
119,995 €
Plocha 120 m2
Dispozícia 3+kk
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame skvelý trojizbový dom s jednou kúpeľňou postavený spoločnosťou Monsora. Súkromný bazén a vydláždená terasa. Táto nehnuteľnosť sa predáva aj kompletne zariadená.

Nehnuteľnosť je priestranná a má pekný výhľad na hory.

Pri vstupe do nehnuteľnosti máme k dispozícii svetlý a vzdušný otvorený obývací/jedálenský priestor s klimatizáciou a žulovým raňajkovým barom. Plne vybavená kuchyňa má rad moderných nástenných a spodných skriniek, doplnených žulovou pracovnou doskou a vyrobených vo veľmi vysokom štandarde.

K dispozícii sú dve dvojlôžkové spálne, obe spálne majú výhody moderných vstavaných skríň. Rodinná kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom so sklenenou zástenou, wc a moderným umývadlom.

Z vonkajšej strany nehnuteľnosti sa nachádza súkromný bazén a vydláždená terasa na prednej a bočnej strane, ktorá poskytuje priestor na relaxáciu a stredomorský životný štýl alebo stolovanie pod holým nebom. Schody z bočnej strany nehnuteľnosti, pod ktorými sa nachádza úložná skriňa, vedú na veľké vydláždené solárium/slnečnú terasu s nádherným výhľadom na hory zo všetkých strán.

K dispozícii je aj spoločný bazén, ktorý možno využívať, ako aj vlastný súkromný bazén a záhrady s dostatkom priestoru na umiestnenie ležadiel. Táto nehnuteľnosť s nízkymi nárokmi na údržbu by bola krásnym trvalým domovom alebo dovolenkovým domovom na slnku alebo veľmi atraktívnou ponukou na prenájom.

Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej oblasti na stále obľúbenej rezidenčnej golfovej oblasti Camposol. Camposol (krajina slnka) leží v prírodnom širokom údolí a je obklopený rôznymi horskými masívmi a krásnou otvorenou zvlnenou krajinou. Camposol využíva výhody 18-jamkového golfového ihriska a dvoch obchodných centier, pričom v oboch sa nachádza množstvo miestnych zariadení. Camposol je vzdialený 15 minút jazdy autom od pláže Med a prístavu Puerto de Mazarron. Na letisko Corvera (Murcia) je to 30 minút a do Alicante 1 hodina.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnych časoch, v ktorých sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká z bežného života. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a prostriedky. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Počet podlaží
1
Dispozícia
3+kk
Plocha
120 m2
Pozemok
120 m2
Úžitková plocha
119 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
118 m2
Obchod
1 km
Lekár
2 km
Kaviareň
1 km
Reštaurácia
1 km
Bar
1 km
Škola/škôlka
5 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00