Zariadený apartmán v prvej línii od mora v Balčiku

Balcik, Bulharsko – ID 2200
Plocha 125 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 4/4
More 20 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame na predaj luxusný a zariadený apartmán 3 + kk, ktorý sa nachádza na pláži v pobrežnom meste Balčik. Apartmán sa nachádza na 4. najvyššom poschodí budovy, ktorá má výťah. Apartmán má rozlohu 125 m2 a pozostáva z: vstupnej haly, obývacej izby s kuchynským kútom, dvoch spální, kúpeľne a WC a veľkej panoramatickej terasy s nádherným výhľadom na more.
Byt sa predáva luxusne zariadený.
Komplex sa nachádza v prvej línii od mora, v srdci turistickej oblasti Balčik, vedľa prístavu. Komplex ponúka svojim hosťom množstvo vybavenia, aby sa cítili pohodlne:
- Internet na izbách;
- recepcia s nepretržitou prevádzkou.
- Výťah
- Parkovisko
- Konferenčná miestnosť
- bar pri bazéne
- tri reštaurácie, z ktorých jedna je taliansky bar a biliardový bar
- vonkajší bazén
- masáže
- posilňovňa
- kúpeľné procedúry
- biliard
- detský bazén
Mesto Balčik sa nachádza na pobreží Čierneho mora v blízkosti letovísk Albena, Kranevo, Zlaté piesky a miest Varna, Dobrič a Kavarna.

My v MOJE REAL ESTATE U MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Podlažie
4
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Plocha
125 m2
Úžitková plocha
125 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
130 m
Lekár
160 m
Kaviareň
550 m
Reštaurácia
0 m
Bar
160 m
Škola/škôlka
230 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00