Zariadený apartmán so 4 spálňami, skvelý komplex Mesembria Resort, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 9537
Plocha 86 m2
Dispozícia 4+kk
Podlažie 4/6
More 500 m
Poplatok za služby 12 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame priestranný apartmán 4 + kk s celkovou rozlohou 86 m2, ktorý sa nachádza na štvrtom poschodí zo šiestich poschodí v uzavretom komplexe vyššej triedy Messembria Resort na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Apartmán pozostáva z obývacej izby s kuchynským kútom, troch spální, dvoch kúpeľní s WC a terasy. Apartmán je kompletne zariadený a pripravený na nasťahovanie alebo na prenájom.

Komplex "Messembria Resort" sa nachádza v južnej časti známeho letoviska Slnečné pobrežie. Do starobylého mesta Nesebar sa dostanete pešo za 25 minút a na piesočnatú pláž "Cacao" za 5 minút. Skvelá investícia na rodinnú dovolenku a na prenájom! V komplexe sú vám a vašim hosťom k dispozícii:

Parkovanie

bazén, relaxačné zóny

Veľký a krásny komplex

24-hodinová ochrana

Poplatok za údržbu je 12 €/m2 ročne. Vzdialenosť od pláže je 500 metrov, všetka občianska vybavenosť a zábava sú v pešej dostupnosti.

Našou najväčšou pýchou sú naši spokojní zákazníci.

Znovu a znovu posilňujeme našu prestíž a dôveru poskytovaním odborných rád a zdieľaním našich názorov s našimi klientmi, ktorí sú dlhodobými užívateľmi nehnuteľností, ktoré úspešne zakúpili podľa plánu v sľúbenom termíne.

V každom prípade, ktorý spravujeme, sa o vás nielen staráme a poskytujeme odborné poradenstvo, ale aj pridávame hodnotu do vášho života a prispievame k zlepšeniu vašej ekonomickej situácie dobrým investovaním vašich peňazí.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale len začína! Sme vašimi susedmi a partnermi, a to nielen počas trvania vlastníctva vami vybranej nehnuteľnosti.

Chráňte svoje peniaze pred megainfláciou rozumným investovaním do vlastnej nehnuteľnosti na pláži. Ceny v Bulharsku sú TERAZ o polovicu nižšie ako v iných krajinách EÚ.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnych časoch, v ktorých sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové letovisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
4
Počet podlaží
6
Dispozícia
4+kk
Plocha
86 m2
Úžitková plocha
75.68 m2
Terasa
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
170 m
Lekár
260 m
Kaviareň
240 m
Reštaurácia
170 m
Bar
180 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00