Zariadený apartmán s 3 spálňami v blízkosti pláže, nízke poplatky za údržbu, medzi Balčikom a Kavarnou

Kavarna, Bulharsko – ID 5001
80,000 €
Plocha 98 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/5
More 450 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame pekný 3-izbový apartmán v komplexe "Bílá Laguna", medzi Balčikom a Kavarnou. Byt má 98 m2, nachádza sa na treťom poschodí z piatich poschodí. V budove nie je výťah, do bytu sa vstupuje z úrovne 1,5 poschodia, t. j. do bytu je potrebné zdolať 1,5 poschodia schodov. Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa s WC, dve terasy, jedna prístupná z obývacej izby, druhá z oboch spální. K apartmánu patrí komora s rozlohou 3 m2. Apartmán je elegantne zariadený v španielskom štýle s použitím tmavého dreva a kovu. Byt v perfektnom stave a pripravený na nasťahovanie. Dobrá voľba pre pokojnú dovolenku pri mori pre rodiny a na prenájom! Vzdialenosť od najbližšej pláže je 450 metrov. Údržbový poplatok je 150 € ročne.

Mesto Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové kapely. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť dobre udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. K dispozícii sú aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybový aparát.

Podlažie
3
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Plocha
98 m2
Úžitková plocha
83 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
210 m
Lekár
6 km
Kaviareň
4 km
Reštaurácia
130 m
Bar
240 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00