Zariadený apartmán s 3 spálňami 300 m od mora, Bolnuevo, Španielsko

Bolnuevo, Španielsko – ID 10306
167,000 €
Plocha 60 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/2
More 300 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám byt, ktorý je vzdialený len 300 m od pláže, s dvoma spálňami, jednou kúpeľňou, kompletne zariadený, vybavená kuchyňa, skvelý stav, nízka údržba a výhľad na more z obývacej izby. Skvelá poloha a blízkosť občianskej vybavenosti.

Od vchodu máme vnútorné schodisko, ktoré vedie do obývacej izby a jedálne s veľkými oknami, vďaka ktorým je tento apartmán veľmi svetlý a odkiaľ si môžeme vychutnať výhľad na more.

Obývacia izba a kuchyňa majú otvorený dizajn a kuchyňa je plne vybavená a zahŕňa všetky spotrebiče. Tento priestor je priestranný a umožňuje nám mať tu jedálenský stôl. Z kuchyne si tiež môžeme vychutnať výhľad na more.

Spálne sú priestranné a svetlé, hlavná spálňa je vybavená manželskou posteľou a vstavanou skriňou, druhá spálňa má dve samostatné postele a vstavanú skriňu.

Plne vybavená kúpeľňa je veľmi priestranná, s oknom, sprchovacím kútom so zástenou a slúži aj ako technický priestor, kde sa nachádza práčka.

Dohodnite si schôdzku ešte dnes a pozrite si tento krásny apartmán na pláži. Je to aj skvelá investičná príležitosť na prenájom počas letných mesiacov.

Bolnuevo je známe svojím "zakliatym mestom" nezvyčajným vápencovým výbežkom, ktorý zvetrával viac ako tisíc rokov.

Bolnuevo s množstvom obchodov, barov a reštaurácií je ideálnym miestom na strávenie pokojnej dovolenky pri mori. Od nádhernej zátoky Punta Bella, okolo širokých piesočnatých pláží a plážových barov je Bolnuevo rajom milovníkov pláží.

V Bolnuevo sa nachádza veľmi dobrý kemp s pôsobivým bazénom, detským bazénom a barom, ktorý je otvorený pre verejnosť (za malý poplatok), a ak nechcete mať výdavky na prevádzku vlastného bazéna.

Mazarronské pláže majú certifikát kvality Q pre tieto pláže: Playa de Bah&iacutea, Playa de Bolnuevo, Playa del Castellar, Playa Nares.

Podlažie
2
Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
60 m2
Úžitková plocha
58 m2
Obchod
190 m
Lekár
380 m
Kaviareň
190 m
Reštaurácia
100 m
Bar
140 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00