Zariadený apartmán s 2 spálňami, s výhľadom na more a bazén, Midia Grand Resort, Aheloy

Aheloy, Bulharsko – ID 7723
120,000 €
Plocha 122 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 5/6
More 10 m
Poplatok za služby 900 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám priestranný apartmán 2 + kk, s celkovou rozlohou 112,33 m2, z toho terasa 23,70 m2, ktorý sa nachádza na piatom poschodí zo šiestich poschodí, v súkromnom komplexe Midia Grand Resort v Aheloy, Bulharsko. Dispozícia apartmánu je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a dva balkóny s priamym výhľadom na more - jeden s východom z obývacej izby, výhľadom na more a južnou expozíciou, druhý balkón s východom zo spálne a východnou expozíciou. Cena zahŕňa všetok nábytok a vybavenie. Apartmán je okamžite pripravený na celoročné užívanie alebo na prenájom. Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, je štýlový dovolenkový komplex v prvej línii pri mori, 100 metrov od najdlhšej pláže (12 km) medzi mestami Varna a Burgas. Zároveň je vzdialený niekoľko minút od komerčnej časti Aheloy s reštauráciami a kaviarňami. Pozostáva z dvoch budov s prízemím a šiestich obytných poschodí s juhovýchodnou expozíciou a celkovo 359 apartmánov. Výhľad je na rieku Aheloy a Čierne more, ako aj na letoviská Pomorie a Ravda. Komplex ponúka dobre udržiavané zelené plochy a uvoľnenú atmosféru. Má moderný dizajn a spoločné priestory, pohodlné a štýlové apartmány a širokú ponuku vybavenia a služieb. Komplex je po novom otvorený po celý rok. Majiteľom a ich hosťom je komplex k dispozícii:

- 24-hodinová recepcia, izbová služba a bezpečnostná služba.

- Dve reštaurácie (národná kuchyňa, rybia reštaurácia)

- Lobby bar a kaviareň

- Detské ihrisko

- Biznis centrum s prístupom na internet

- Detské ihrisko

- Vonkajší bazén s detskou časťou, bar pri bazéne, vírivka

- Fitness a masážne centrum

- Kaderníctvo a kozmetický salón

- Bezplatné parkovisko pre majiteľov a hostí

- Požičovňa áut

- Práčovňa

Poplatok za údržbu je 900 € ročne.

Veľmi dobrá ponuka, odporúčame!

My v spoločnosti MOJE VLASTNÍCTVO NA VÍKEND vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Našou najväčšou pýchou sú naši spokojní zákazníci.

Znovu a znovu posilňujeme našu prestíž a dôveru tým, že poskytujeme odborné rady a zdieľame názory našich klientov, ktorí dlhodobo využívajú nehnuteľnosti a úspešne ich kupujú podľa plánu v sľúbenom termíne.

V každom prípade, ktorý spravujeme, sa o vás nielen staráme a poskytujeme odborné poradenstvo, ale aj pridávame hodnotu do vášho života a prispievame k zlepšeniu vašej ekonomickej situácie dobrým investovaním vašich peňazí.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale len začína! Sme vašimi susedmi a partnermi, a to nielen počas trvania vlastníctva vami vybranej nehnuteľnosti.

Chráňte svoje peniaze pred megainfláciou rozumným investovaním do vlastnej nehnuteľnosti na pláži. Ceny v Bulharsku sú TERAZ o polovicu nižšie ako v iných krajinách EÚ.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnych časoch, v ktorých sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Prímorské letovisko Aheloy je známe svojou pokojnou atmosférou, zelenými parkami, záhradami a vinicami. Nachádza sa len 5 minút jazdy autom od starobylého mesta Nesebar a top letoviska na Balkáne - Slnečného pobrežia. Aheloy má priame spojenie s Burgasom (29 km) a na letisko sa dostanete pravidelnými autobusovými linkami a minibusmi. Pomorie, ktoré je vzdialené 9 km, je jedným z najlepších miest pre kúpeľnú turistiku vďaka liečivému bahnu získavanému zo slaného jazera. Pomorijský záliv je obľúbenou destináciou pre milovníkov plachtenia, jachtingu a rybolovu.

Podlažie
5
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
122 m2
Úžitková plocha
94 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
360 m
Lekár
3 km
Kaviareň
1 km
Reštaurácia
190 m
Bar
1 km
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00