Zariadený apartmán s 2 spálňami, 250 m od pláže, luxusný komplex Melia 9, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 10091
Plocha 54 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/5
More 250 m
Poplatok za služby 600 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Špičkový butikový komplex! Ponúkame na predaj 2-izbový apartmán s rozlohou 54,5 m2, ktorý sa nachádza na treťom poschodí z piatich poschodí v súkromnom komplexe Melia 9 v Ravde, Bulharsko. Cena je vrátane nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií. Dispozícia je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, terasa. Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza len 250 metrov od pláže a mora v pokojnom letovisku Ravda. Táto oblasť je vhodná na rodinnú dovolenku a rôzne vodné športy, kúpeľné procedúry, rybolov a prehliadku kultúrnych a historických pamiatok v neďalekých mestách Nesebar a Sozopol. Komplex má príjemne upravenú a udržiavanú záhradu.

V komplexe sú majiteľom a ich hosťom k dispozícii: bezpečnostný a kamerový dohľad, vonkajší bazén, ležadlá, detské ihrisko, krásna upravená záhrada, parkovisko, 24-hodinová bezpečnostná služba.

Poplatok za údržbu je 600 € ročne.

Ideálna poloha komplexu na rekreáciu a celoročné bývanie, odporúčame!

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a pôsobíme v Bulharsku počas celého roka. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Ravda je synonymom pokojnej dovolenky strávenej v súkromí, plnej relaxu a vlhkého morského vzduchu. Na útulných plážach roztrúsených v pobrežnej zóne si každý nájde miesto na leňošenie. Pre tých najlenivejších je v Ravde k dispozícii aquapark, ktorý môže konkurovať aquaparku v Primošku, obľúbenom domovskom meste na polostrove. Snáď jediným rozdielom je cena, ktorá je tu oveľa prijateľnejšia ako v iných častiach Bulharska. Výhodnejšie tu kúpite naozaj čokoľvek, či už suveníry z dovolenky alebo ovocie na miestnom trhu. Výborná je aj dostupnosť prímestskou dopravou do blízkych letovísk, ako je známe Slnečné pobrežie, Burgas alebo historický Nesebar, ktorý je s mestom Ravda v tesnej blízkosti.

Podlažie
3
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
54 m2
Úžitková plocha
47.96 m2
Terasa
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
1 km
Lekár
280 m
Kaviareň
30 m
Reštaurácia
10 m
Bar
10 m
Škola/škôlka
150 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00