Zariadený 3-izbový apartmán v komplexe Aspen House, 200 m od lanovky, otvorený celoročne, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 5490
77,000 €
Plocha 79 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 4/4
Zjazdovka 300 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame na predaj zariadený apartmán 3+kk v apartmánovom hoteli Aspen House, vo svetoznámom lyžiarskom stredisku Bansko. Ponúkaný apartmán sa nachádza na štvrtom a poslednom poschodí a má celkovú rozlohu 79,08 m2. Aparthotel sa nachádza 15 minút chôdze od centra mesta a 5 minút chôdze (200 metrov) od lyžiarskeho vleku. Aspen House ponúka hosťom a majiteľom tieto zariadenia: recepciu, lobby bar, reštauráciu, krytý bazén, kúpele, parný kúpeľ, saunu, masážne centrum, výťah, strážené parkovisko a profesionálne služby. Aparthotel je otvorený celoročne. Apartmán je kompletne zariadený a vybavený a má túto dispozíciu: vstupná hala, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, každá so samostatnou kúpeľňou s WC. Poplatok za údržbu je 14,40 €/m2 ročne. Veľmi dobrá ponuka, odporúčame! Bansko je malebné mesto známe svojou históriou, ktoré sa nachádza na úpätí pohoria Pirin. Mesto sa nachádza v nadmorskej výške 927 metrov, v údolí, kde sa stretávajú tri pohoria - Pirin, Rodopy a Rila.
Na jednej strane Rodopy, na druhej Rila s najvyšším vrchom Balkánskeho polostrova Musala (2925 m) a na tretej Pirin.
Mesto Bansko je hlavným administratívnym a kultúrno-ekonomickým centrom regiónu.
Nachádza sa 161 km južne od letiska Sofia a 56 km juhovýchodne od Blagoevgradu, s ktorým má dobré spojenie.
Bansko je obľúbenou destináciou, pretože sa nachádza v blízkosti Grécka - len 140 km od Egejského mora. 6 km od Banska sa nachádzajú horúce minerálne pramene.
Pretože Bansko má všetko!
Zimná turistika
Podľa európskeho prieskumu lyžiarskych stredísk v Európe je Bansko jedným z najobľúbenejších stredísk. Strediská sú zaradené do šiestich kategórií podľa dĺžky zjazdoviek. So zjazdovkami od 51 do 100 km je Bansko na prvom mieste! Je najlacnejším strediskom v tejto kategórii skúmaných stredísk. 75 km profesionálne upravených a spoľahlivo udržiavaných zjazdoviek, dobrá lyžiarska škola a lyžiarom a snowboardistom k dispozícii lyžiareň.
27 km moderných vysokokapacitných lanoviek prepraví hostí rýchlo a pohodlne na zjazdovky, ktoré sú dokonale upravené a bezchybne vybavené.
Lyžiarska oblasť má celkovo 17 značených tratí s celkovou dĺžkou 65 km, z toho 9 km tvoria lyžiarske cesty. Bansko ponúka jedinečnú príležitosť na 16 km dlhý nepretržitý zjazd. Posledných 7 km zjazdovky, ktorá spája lyžiarske stredisko s mestom Bansko, je vybavených 40 delami na umelé zasnežovanie a osvetlením na večerné lyžovanie.
Celkový počet vlekov je 23 - sedem sedačiek, z toho dve nové, šesť vlekov a desať detských vlekov. K dispozícii sú nové detské výťahy a škôlka.
Podlažie
4
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Plocha
79 m2
Úžitková plocha
70 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
150 m
Lekár
560 m
Kaviareň
80 m
Reštaurácia
120 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
220 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00