Zariadený 3-izbový apartmán s výhľadom na more, Kavarna, Bulharsko

Kavarna, Bulharsko – ID 10477
85,800 €
Plocha 102 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/4
More 1 000 m
Poplatok za služby 1 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám apartmán s dvoma spálňami, ktorý sa nachádza na treťom poschodí zo štyroch poschodí v meste Kavarna v Bulharsku. Byt má juhovýchodnú orientáciu a jeho celková rozloha je 102 m2.

Dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa a samostatné WC a terasa s výhľadom na more.

Apartmán bez poplatku za údržbu!

Veľmi dobrá ponuka, odporúčame!

My v spoločnosti MOJE NEHNUTEĽNOSTI PRI MORI vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové skupiny. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabľa, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. Nachádzajú sa tu aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybové ústrojenstvo.

Podlažie
3
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
102 m2
Úžitková plocha
89.76 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
550 m
Lekár
990 m
Kaviareň
1 km
Reštaurácia
780 m
Bar
770 m
Škola/škôlka
660 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00