Zariadený 3-izbový apartmán, priestranná terasa, komplex Aspen Golf pri Pirin Golf, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 4761
81,000 €
Plocha 101 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/6
Zjazdovka 8 000 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám kompletne zariadený apartmán s 3 spálňami a celkovou rozlohou 101,86, ktorý sa nachádza na prízemí aparthotela Aspen Golf, vzdialeného 8 km od svetoznámeho lyžiarskeho strediska Bansko a len 1 km od známeho komplexu Pirin Golf & & Country Club s výhľadom na majestátne pohoria Pirin a Rila. Dispozícia: chodba, kuchynský kút s obývacou časťou, 2 spálne, kúpeľňa s WC, samostatné WC, terasa s výhľadom na hory. Majiteľom a ich hosťom sú k dispozícii: recepcia, bar a reštaurácia, vnútorný a vonkajší bazén, turecké kúpele, posilňovňa, stolný tenis, živá ochranka. Poplatok za údržbu je 13 €/m2 ročne. Veľmi dobrá cena! Odporúčame!

Bansko je malebné mesto známe svojou históriou, ktoré sa nachádza na úpätí pohoria Pirin. Mesto sa nachádza v nadmorskej výške 927 metrov, v údolí, kde sa stretávajú tri pohoria - Pirin, Rodopy a Rila.
Na jednej strane Rodopy, na druhej Rila s najvyšším vrchom Balkánskeho polostrova Musala (2925 m) a na tretej Pirin.
Mesto Bansko je hlavným administratívnym a kultúrno-ekonomickým centrom regiónu.
Nachádza sa 161 km južne od letiska Sofia a 56 km juhovýchodne od Blagoevgradu, s ktorým má dobré spojenie.
Bansko je obľúbenou destináciou, pretože sa nachádza v blízkosti Grécka - len 140 km od Egejského mora. 6 km od Banska sa nachádzajú horúce minerálne pramene.
Pretože Bansko má všetko!
Zimná turistika
Podľa európskeho prieskumu lyžiarskych stredísk v Európe je Bansko jedným z najobľúbenejších stredísk. Strediská sú zaradené do šiestich kategórií podľa dĺžky zjazdoviek. So zjazdovkami od 51 do 100 km je Bansko na prvom mieste! Je najlacnejším strediskom v tejto kategórii skúmaných stredísk. 75 km profesionálne upravených a spoľahlivo udržiavaných zjazdoviek, dobrá lyžiarska škola a lyžiarom a snowboardistom k dispozícii lyžiareň.
27 km moderných vysokokapacitných lanoviek prepraví hostí rýchlo a pohodlne na zjazdovky, ktoré sú dokonale upravené a bezchybne vybavené.
Lyžiarska oblasť má celkovo 17 značených tratí s celkovou dĺžkou 65 km, z toho 9 km tvoria lyžiarske cesty. Bansko ponúka jedinečnú príležitosť na 16 km dlhý nepretržitý zjazd. Posledných 7 km zjazdovky, ktorá spája lyžiarske stredisko s mestom Bansko, je vybavených 40 delami na umelé zasnežovanie a osvetlením na večerné lyžovanie.
Celkový počet vlekov je 23 - sedem sedačiek, z toho dve nové, šesť vlekov a desať detských vlekov. K dispozícii sú nové detské výťahy a škôlka.Podlažie
1
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
101 m2
Úžitková plocha
82.19 m2
Terasa
Áno
Obchod
120 m
Lekár
200 m
Kaviareň
170 m
Reštaurácia
150 m
Bar
290 m
Škola/škôlka
10 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00