zariadený 2+kk, s výhľadom na more, 50 m od pláže, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 7894
Plocha 60 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 4/5
More 50 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame zariadený byt, 2+kk, veľkosť 60m2, ktorý sa nachádza na štvrtom poschodí z piatich poschodí, v súkromnom komplexe s výťahom v Ravde, Bulharsko. Dispozícia je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a terasa s krásnym výhľadom na more. Cena je vrátane nábytku a zariadenia.

Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, má výťah, parkovisko, bar, kaviareň, recepciu, 2 bazény s časťou pre deti, 24-hodinovú bezpečnostnú službu. Vzdialenosť od južnej pláže v Ravde je len 50 metrov. Veľký mestský park je vzdialený 100 metrov od komplexu, všetka občianska vybavenosť menej ako 200 metrov. Apartmán je vhodný najmä na celoročné užívanie a na prenájom. V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, obchod s potravinami a autobusová zastávka. Poplatok za údržbu je 9 €/m2 ročne.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Ravda je synonymom pokojnej dovolenky strávenej v súkromí, plnej relaxu a vlhkého morského vzduchu. Na útulných plážach roztrúsených v pobrežnej zóne si každý nájde miesto na leňošenie. Pre tých najlenivejších je v Ravde k dispozícii aquapark, ktorý môže konkurovať aquaparku v Primošku, obľúbenom domovskom mestečku na polostrove. Snáď jediným rozdielom je cena, ktorá je tu oveľa prijateľnejšia ako v iných častiach Bulharska. Výhodnejšie tu kúpite naozaj čokoľvek, či už suveníry z dovolenky alebo ovocie na miestnom trhu. Výborná je aj dostupnosť prímestskou dopravou do blízkych letovísk, ako je známe Slnečné pobrežie, Burgas alebo historický Nesebar, ktorý je s mestom Ravda v tesnej blízkosti.

Podlažie
4
Počet podlaží
5
Dispozícia
1+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
60 m2
Úžitková plocha
52.8 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
1 km
Lekár
160 m
Kaviareň
50 m
Reštaurácia
30 m
Bar
120 m
Škola/škôlka
70 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00