zariadený 2+kk, s vlastným krbom a v blízkosti výťahu, nízky poplatok za údržbu, apartmánový dom, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 6892
54,500 €
Plocha 63 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/4
Zjazdovka 500 m
Poplatok za služby 26 € za mesiac
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne
Ponúkame vám zariadený apartmán 2+kk s celkovou rozlohou 63 m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí bytového domu v Bansku, Bulharsko. Dispozícia apartmánu je predsieň, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón. Expozícia je južná. Budova sa nachádza približne 10 minút chôdze od lyžiarskeho vleku a päť minút chôdze od centra mesta. Poplatok za údržbu je 26 €/mesiac vrátane káblovej televízie a internetu.
Odporúčame!
Koruna sa voči euru posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!
Bansko je malebné mesto známe svojou históriou, ktoré sa nachádza na úpätí pohoria Pirin. Mesto sa nachádza v nadmorskej výške 927 metrov nad morom, v údolí, kde sa stretávajú tri pohoria - Pirin, Rodopy a Rila.
Na jednej strane Rodopy, na druhej Rila s najvyšším vrchom Balkánskeho polostrova Musala (2925 m) a na tretej Pirin.
Mesto Bansko je hlavným administratívnym a kultúrno-ekonomickým centrom regiónu.
Nachádza sa 161 km južne od letiska Sofia a 56 km juhovýchodne od Blagoevgradu, s ktorým má dobré spojenie.
Bansko je obľúbenou destináciou, pretože je blízko Grécka - len 140 km od Egejského mora. 6 km od Banska sa nachádzajú horúce minerálne pramene.
Pretože Bansko má všetko!
Zimná turistika
Podľa európskeho prieskumu lyžiarskych stredísk v Európe je Bansko jedným z najobľúbenejších stredísk. Strediská sú zaradené do šiestich kategórií podľa dĺžky zjazdoviek. S dĺžkou zjazdoviek od 51 do 100 km je Bansko na prvom mieste! Je najlacnejším strediskom v tejto kategórii skúmaných stredísk. 75 km profesionálne upravených a spoľahlivo udržiavaných zjazdoviek, dobrá lyžiarska škola a lyžiarom a snowboardistom k dispozícii lyžiareň.
27 km moderných vysokokapacitných vlekov prepraví hostí rýchlo a pohodlne na zjazdovky, ktoré sú perfektne upravené s bezchybným vybavením.
Lyžiarsky areál má celkom 17 značených tratí s celkovou dĺžkou 65 km, z toho 9 km tvoria lyžiarske cesty. Bansko ponúka jedinečnú možnosť nepretržitého zjazdu v dĺžke 16 km. Posledných 7 km zjazdovky, ktorá spája lyžiarske stredisko s mestom Bansko, je vybavených 40 delami na umelé zasnežovanie a osvetlením na večerné lyžovanie.
Celkový počet vlekov je 23 - sedem sedačiek, z toho dve nové, 6 vlekov a desať detských vlekov. K dispozícii sú nové detské vleky a detská škôlka.


Podlažie
2
Počet podlaží
4
Dispozícia
2+kk
Plocha
63 m2
Úžitková plocha
55 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
350 m
Lekár
220 m
Kaviareň
20 m
Reštaurácia
20 m
Bar
20 m
Škola/škôlka
350 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00