zariadený 2+kk, s verandou a možným výhľadom na more, Obzor

Horizon, Bulharsko – ID 4741
69,000 €
Plocha 95 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/7
More 20 m
Poplatok za služby 16 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame apartmán 2+kk v prvej línii a s výhľadom na bazén, v komplexe Yoo Bulgaria v bulharskom meste Obzor. Od jesene je z neho pekný výhľad na more, ktoré je teraz skryté zeleňou. Byt sa nachádza na prízemí zo siedmich poschodí, v budove s výťahom, zastavaná plocha je 81 m2, celková plocha je 95 m2. Byt pozostáva zo vstupnej chodby s výklenkom, v ktorom je inštalovaná práčka a kotol, obývacej izby s kuchyňou a jedálenským kútom, spálne, kúpeľne-WC (s vaňou) a priestrannej zelenej verandy - oploteného dvora. Byt je kompletne zariadený a vybavený všetkými potrebnými domácimi spotrebičmi. Na chodbe a v obývacej izbe sú vstavané skrine. Komplex je dokonale udržiavaný a nachádza sa približne 20 od mora. Komplex poskytuje širokú škálu vybavenia, zábavy a služieb pre pohodlnú dovolenku a to:
Záhrada so záhradným nábytkom, bazény pre dospelých a deti vrátane vyhrievaného bazéna a panoramatického nekonečného bazéna, Spa & Wellness centrum (turecké a parné kúpele, sauna, jacuzzi / vírivka, masážny salón), kadernícky a kozmetický salón, fitnes centrum, tenisový kurt, stolný tenis, obchod s potravinami, krytý detský kútik, detské ihrisko, reštaurácia, kaviareň, celoročná ochrana a video dohľad, parkovanie vrátane podzemného, Wi-Fi. Krásna, široká pláž sa nachádza priamo pred komplexom. Na pláži sa okrem všetkého nachádza aj detské ihrisko.
Poplatok za údržbu je 15,50 €/m2 ročne vrátane Wi-Fi.
Skvelá ponuka! Odporúčame!
V našej spoločnosti MOJE VLASTNÍCTVO NA VÍKEND vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších. Rezort Obzor:
Obzor sa nachádza v krásnej prírode, v zálive Čierneho mora, ktorý je ohraničený Balkánskym prstencom (Stará Planina), asi 60 km južne od Varny a 74 km od Burgasu.
Pláže a príroda: Je to obľúbené a naozaj príjemné malé letovisko, ktoré spája more so širokými, príjemnými plážami s možnosťou turistiky a nenáročných prechádzok. V blízkosti Obzoru sa do mora vlievajú rieky Dvojnica a Kamčia, ktoré sú súčasťou prírodnej rezervácie. Obzor a jeho história:
Jeho krásna poloha sa odráža v jeho pôvodnom starovekom názve Heliopolis (Slnečné mesto). Pôvodne grécka námorná základňa sa neskôr stala dôležitou rímskou pevnosťou. V stredoveku tu stála nedobytná bulharská pevnosť Kozyak, ktorá chránila prístav s veľkým hospodárskym významom pre bulharský čiernomorský obchod v 13. a 14. storočí. Ruiny stredovekej pevnosti sa nachádzajú asi 3 km od dnešného Obzoru. Nájdete tu aj ruiny Jupiterovho chrámu na zvyškoch rímskych hradieb.
Podlažie
1
Počet podlaží
7
Dispozícia
2+kk
Plocha
95 m2
Úžitková plocha
81 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
2 km
Lekár
2 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
1 km
Bar
1 km
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00