Zariadený 2+kk 200m od mora, 500m od pláže Cacao, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 4854
59,000 €
Plocha 66 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/5
More 200 m
Poplatok za služby 525 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám priestranný apartmán 2+kk o veľkosti 66,53 m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí z piatich poschodí v súkromnom komplexe Elit 4 na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Cena je vrátane všetkého nábytku a zariadenia podľa fotografií. Dispozícia je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s wc, samostatné wc a balkón. Všetka občianska vybavenosť a zábava sú v pešej vzdialenosti, najbližšia pláž je 200 metrov od komplexu. K dispozícii sú dva bazény, reštaurácie, detské ihriská, obchody, posilňovňa, bezpečnostná služba. Najlepšie umiestnenie: V blízkosti hotela sa nachádza komplex, v ktorom je možné ubytovať sa. Údržba je 1035 BGN (525 €) ročne.

My v spoločnosti MY PROPERTY AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku počas celého roka. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
66 m2
Úžitková plocha
57 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
150 m
Lekár
830 m
Kaviareň
250 m
Reštaurácia
70 m
Bar
90 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00