Zariadený 2+kk, 150 m od pláže, Thracian Clifs Golf & Beach Resort, Topola

Topol, Bulharsko – ID 5624
173,246 €
Plocha 61 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/2
More 150 m
Poplatok za služby 14 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame krásny apartmán s 2 spálňami v nádhernom rezorte Thracian Cliffs Golf & Beach Resort. Apartmán sa nachádza na prízemí domu. Dispozícia - priestranná obývacia izba s kuchynským kútom a jedálenským kútom, spálňa s luxusnou kúpeľňou, v ktorej je sprchovací kút aj vaňa a toaleta. K dispozícii je ďalšia samostatná toaleta s umývadlom. Z obývacej izby je prístup na terasu. Byt je zariadený nádherným, luxusným nábytkom vyrobeným na mieru. Kuchyňa je plne vybavená spotrebičmi - chladnička, umývačka riadu, práčka, rúra na pečenie. Rozloha bytu je 61,45 m2 a terasa má 16,38 m2.
Vzdialenosť od pláže je 150 metrov. Ročný poplatok za správu nehnuteľnosti je 14 eur/m2 bez DPH. Tento apartmán je súčasťou rezidencie Marina village. Marina Village sa nachádza len pár metrov od mora a tvorí nákupné a zábavné centrum Thracian Cliffs. Uprednostňujú ju hostia, ktorí chcú byť súčasťou všetkých aktivít letoviska.
Komplex zahŕňa obytnú zónu s reštauráciami, útulnými a farebnými, námestie, nočný klub, herňu, kúpele, obchody a hlavnú recepciu. Pozostáva zo šiestich obytných budov s pôsobivým dizajnom v súlade s miestnymi architektonickými tradíciami.
Golf:
Podľa Garyho Playera je "Thracian Cliffs predurčený stať sa jedným z najlepších golfových ihrísk na svete". 18-jamkové golfové ihrisko Garyho Playera tvorí jadro komplexu a bolo navrhnuté ešte pred výstavbou rezortu. To umožňuje optimálne umiestnenie osemnástich jamiek priamo pozdĺž útesov v kopcovitom teréne, bez prekážok v podobe budov. Malebný skalnatý terén Čierneho mora poskytne skutočne vzrušujúci golfový zážitok. Súčasťou ihriska je golfový klubový dom s rozlohou 3 500 m2, ktorý prevádzkuje hotel The Chedi a ktorý poskytne kapacitu luxusného golfového zázemia. Nájdete tu jednu formálnu a jednu neformálnu reštauráciu, bar s krbmi a terasami s výhľadom na golfové ihrisko a more. Okrem nádherného výhľadu na golfové ihrisko a more oceníte aj miestny ekosystém.
Vybavenie rezortu:
- Golfový klub
- Golfové ihrisko Gary Player, 18 jamiek
- Výhľad na golfové ihrisko
- Hotel "The Chedi"
- Vily "The Chedi"
-Apartmány "The Chedi" Klub
- Obytné budovy "The Chedi"
- Kúpele "The Chedi"
- "The Chedi"
Len 3 roky po oficiálnom otvorení a niekoľko mesiacov po usporiadaní jubilejného 50. ročníka Volvo World Match Play Championship získalo Thracian Cliffs ocenenie Európsky golfový rezort roka 2014 od iagto, Medzinárodnej asociácie golfových tour operátorov. Ide o najprestížnejšie ocenenie v tomto odvetví, ktoré predstavuje vrchol úspechov golfových rezortov a golfových destinácií.
- Golfové ihrisko je v prevádzke od jari 2011.
- V areáli sa nachádzajú dve pracovné pláže. Väčšia z nich je Bendida s veľmi obľúbenou a jedinečnou marockou reštauráciou, ktorá sa nachádza na pobreží. Menšia pláž v komplexe Argata je navrhnutá tak, aby poskytovala súkromie a pokoj majiteľom nehnuteľností a hotelovým hosťom.
- Funguje tu golfový klub s reštauráciou a snack barom.
- Kúpou nehnuteľnosti získava jeden z majiteľov bezplatné 20-ročné členstvo v golfovom klube a jeho príbuzní a hostia golfové zľavy.
- Člen golfového klubu musí platiť poplatok za údržbu golfového ihriska vo výške 1600 eur ročne bez DPH.
Celý komplex sa nachádza v blízkosti obce Topola.
Topola je pokojná rekreačná obec, ktorá v posledných rokoch prešla prudkým rozvojom - množstvo investorov odkúpilo pozemky a postavilo množstvo rekreačných komplexov so zábavnými a kúpeľnými centrami. Obzvlášť zaujímavá je obytná zóna obce. Infraštruktúra je veľmi dobre rozvinutá - cesty vo veľmi dobrom stave, všetka moderná vybavenosť. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza najväčšie golfové ihrisko na pobreží Severného Čierneho mora "Black Sea Rama" a dve ďalšie golfové ihriská. Obec je bohatá na minerálne vody a hlinu, čo je výborný predpoklad pre rozvoj kúpeľného cestovného ruchu. Oblasť je ekologicky čistá, ďaleko od veľkých priemyselných podnikov.
Kaviareň 7 km
Balčik 14 km
Albena 31 km
Zlaté piesky 41 km
Varna 57 km
My v MOJE REAL ESTATE U MORE vám ponúkame bezkonkurenčný výber kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Mesto Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové skupiny. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabľa, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. Nachádzajú sa tu aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybové ústrojenstvo.
Podlažie
1
Počet podlaží
2
Dispozícia
2+kk
Plocha
61 m2
Úžitková plocha
54 m2
Terasa
16.38 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
2 km
Lekár
5 km
Kaviareň
5 km
Reštaurácia
40 m
Bar
1 km
Škola/škôlka
5 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00