Zariadený 2-izbový apartmán v krásnom komplexe Venera Palaces, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10048
72,300 €
Plocha 47 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/6
More 600 m
Poplatok za služby 799 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame na predaj štýlovo zariadený apartmán 2 + kk, ktorý sa nachádza na 4. poschodí exkluzívneho komplexu Venera Palace na Slnečnom pobreží. Celková plocha je 47,01 m2, zastavaná plocha je 40,50 m2. Dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón s výhľadom do parku. Cena zahŕňa nábytok a zariadenie podľa aktuálnych fotografií. Byt je ideálny na rodinnú dovolenku, na investíciu a celoročné bývanie.

Komplex Venera Palace, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza v jedinečnom prírodnom prostredí - krásnej oáze zelene v letovisku Slnečné pobrežie. Kombinácia morského vzduchu s vôňou južnej borovice je predpokladom jedinečnej atmosféry, ktorá veľmi prospieva zdraviu tela i duše. V komplexe je pokoj, ticho a pochod. Piesočnatá pláž je vzdialená 8 min. chôdze, všetka občianska vybavenosť je v pešej dostupnosti. V komplexe sa nachádza SPA centrum, ktoré sa nachádza v samostatnej budove a môžete si tu vychutnať špeciálne relaxačné procedúry a balneologické procedúry. Komplex je otvorený po celý rok. Majiteľom a ich hosťom je k dispozícii:

- Vonkajší bazén pre dospelých a deti s rôznymi masážnymi zariadeniami pod vodou

- Vírivka

- Elegantné slnečníky

- Pohodlné stany

- Exotická záhrada s malou riekou uprostred prírodnej vegetácie -

stromy a zeleň, kvety, fontány a pergoly na oddych a relaxáciu

- Masážna miestnosť, procedúry a rehabilitácia vrátane procedúr s morským bahnom, sauna, para

kúpeľňa, sprcha a priestor na posedenie;

- Otvorená vonkajšia fitnes plošina medzi stromami a zeleňou;

- Ohromujúca vstupná hala s recepciou - zdobená maľbami a ručne maľovanými stropmi;

- Kaviareň v klasickom rustikálnom štýle;

- Spoločné priestory a výťah s jedinečným interiérovým dizajnom;

- Detské ihrisko;

- Parkovisko;

- Podzemné parkovisko;

- 24-hodinová bezpečnostná služba a kamerový systém v komplexe;

- 24-hodinová lekárska služba pre deti a dospelých;

- celoročná údržba a správa majetku komplexu;

Poplatok za údržbu je 799,17 EUR ročne + fond opráv 44,20 EUR ročne. Vzdialenosť od mora je 600 metrov. Jedinečná investičná príležitosť!

My v spoločnosti MY PROPERTY AT THE SEA vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
4
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
47 m2
Úžitková plocha
40.5 m2
Balkón
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
280 m
Lekár
620 m
Kaviareň
270 m
Reštaurácia
140 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00