Zariadený 2-izbový apartmán s výhľadom na more, nízke poplatky za údržbu, Byala

Byala, Bulharsko – ID 10547
69,500 €
Plocha 65 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/5
More 350 m
Poplatok za služby 4 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám na prenájom zariadený apartmán s dvoma spálňami, ktorý sa nachádza 350 metrov od piesočnatej pláže a tobogánov v pobrežnom mestečku Byala. Apartmán sa nachádza na druhom poschodí a pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby s kuchynským kútom, samostatnej spálne, kúpeľne s WC a terasy. Z oboch izieb a terasy je krásny výhľad na more! Zastavaná plocha je 58 m2, celková plocha je 65 m2.

Byt je kompletne zariadený a vybavený vrátane klimatizácie v oboch izbách.

Komplex bol uvedený do prevádzky v roku 2011.

Na území komplexu sú vám a vašim hosťom k dispozícii: relaxačná zóna s bazénom a ležadlami, parkovisko.

Poplatok za údržbu je 4 €/m2 ročne.

Apartmán je v pešej vzdialenosti od pláže, obchodov, reštaurácií otvorených po celý rok atď.

My v MOJE REAL ESTATE U MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Byala je administratívne centrum v centrálnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora, ktoré sa nachádza medzi dvoma medzinárodnými letiskami - 50 km južne od Varny a 60 km severne od Burgasu. Pobrežie je charakteristické kombináciou morských zátok, širokých pláží dlhých viac ako 6 km, piesočných dún a malebných bielych skál. Byala je ekologicky čistý región a centrum vinárstva, ktorého tradície siahajú do dávnej minulosti. Mesto ponúka všetko, čo potrebujete na pohodlnú rodinnú dovolenku a celoročné bývanie.

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
65 m2
Úžitková plocha
58 m2
Balkón
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
760 m
Lekár
1 km
Kaviareň
750 m
Reštaurácia
90 m
Bar
350 m
Škola/škôlka
380 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00