Zariadené štúdio v žiadanej lokalite, komplex Vip Park, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 6928
44,000 €
Plocha 31 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 5/5
More 500 m
Poplatok za služby 10 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám útulné štúdio s rozlohou 31 m2, ktoré sa nachádza na poslednom piatom poschodí v komplexe Vip Park na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC a terasa. Cena zahŕňa všetok nábytok a vybavenie. Rezidenčný komplex VIP Park sa nachádza v tichej a pokojnej časti Slnečného pobrežia, v chránenej parkovej oblasti, ktorá poskytne dobrý oddych a relax. Jedna z najčistejších a najkrajších pláží na južnom pobreží je vzdialená 500 metrov. Budova je monolitickej konštrukcie z keramických tehál a prírodných materiálov. Steny - vnútorná omietka a tmel, vonkajšia viacvrstvová tepelná a hydroizolácia. Okná s 5 komorami. Budova má dva vchody, každý s vlastným výťahom. V komplexe sú vám a vašim hosťom k dispozícii: bazén pre dospelých s detskou časťou, slnečníky a ležadlá, detské ihrisko, hojdačky a šmýkačky, Wi-Fi, lobby bar, sauna, posilňovňa, parková úprava s pešími chodníkmi, uzavretý a strážený areál, fyzická ochrana a kamerový systém, strážené parkovisko. Poplatok za údržbu je 9,6 eur/m2 ročne. Ponuka je vhodná na celoročné bývanie alebo na prenájom.

Koruna sa voči euru posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Vážení klienti, žijeme v čudnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí pokazilo. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové letovisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
5
Počet podlaží
5
Dispozícia
1+kk
Plocha
31 m2
Úžitková plocha
27 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
80 m
Lekár
220 m
Kaviareň
150 m
Reštaurácia
40 m
Bar
60 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00