Zariadené 2 spálne, 2 terasy, úžasný komplex 3 hory, Razlog

Bansko, Bulharsko – ID 5795
51,000 €
Plocha 75 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/4
More 20 000 m
Zjazdovka 7 000 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame na predaj apartmán 2+kk v komplexe 3 Mountains, v blízkosti známeho lyžiarskeho strediska Bansko. Komplex sa nachádza 7 km od lyžiarskych svahov v Bansku. Dispozícia: chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, dve terasy, apartmán má južnú orientáciu. Byt má celkovú rozlohu 75 m2. Nachádza sa na druhom zo štyroch poschodí. Vykurovanie je elektrické s elektrickými radiátormi. Súčasťou komplexu je dvojpodlažná rekreačná zóna, ktorá zahŕňa bazén s minerálnou vodou, relaxačnú zónu, klasickú saunu, soľnú saunu, šokovú sprchu, parný kúpeľ a zážitkovú sprchu.
Rôzne masáže, SPA terapie a lymfodrenáž
Reštaurácia hotela "3 Mountains" s kapacitou 120 miest a chutnými jedlami je vhodná na firemné akcie a súkromné večierky. V lobby bare s otvoreným krbom si môžete vybrať zo širokej ponuky nápojov, občerstvenia a zmrzliny. Hotel ponúka kyvadlovú dopravu na zjazdovky a späť niekoľkokrát denne.
Hotel "3 Mountains" sa nachádza v blízkosti najznámejšieho lyžiarskeho strediska v Bulharsku - Bansko, vedľa golfového ihriska, ktoré nedávno vybudoval Ian Woosnam, ako aj lyžiarskych svahov Kulinotto. Dôvod. Komplex sa nachádza:
2 km od golfového ihriska;
7 km od Banska a lyžiarskych vlekov;
140 km od letiska Sofia;
200 km od pobrežia Grécka.
Komplex je otvorený celoročne.
Poplatok za údržbu je 10 € za m2 ročne.
Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, keď sa v posledných rokoch veľa vecí vymyká normálu. Vo všetkom zlom je však aj niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie. Zabezpečujeme prenájom a správu nehnuteľností pre našich klientov na celom bulharskom pobreží.
A ešte niečo o Bansku:
Mesto sa nachádza v nadmorskej výške 927 metrov, v údolí, kde sa stretávajú tri pohoria - Pirin, Rodopi a Rila.
Na jednej strane Rodopy, na druhej strane Rila s najvyšším vrchom Balkánskeho polostrova Musala (2925 m) a na tretej strane Pirin.
Mesto Bansko je hlavným administratívnym a kultúrno-ekonomickým centrom regiónu.
Nachádza sa 161 km južne od letiska v Sofii a 56 km juhovýchodne od Blagoevgradu, s ktorým má dobré spojenie.
Bansko je obľúbenou destináciou, pretože sa nachádza v blízkosti Grécka - len 140 km od Egejského mora. 6 km od Banska sa nachádzajú horúce minerálne pramene.
Pretože v Bansku je všetko!
Zimná turistika
Podľa európskeho prieskumu lyžiarskych stredísk v Európe je Bansko jedným z najobľúbenejších stredísk. Strediská sú zaradené do šiestich kategórií podľa dĺžky zjazdoviek. So zjazdovkami s dĺžkou od 51 do 100 km je Bansko na prvom mieste! Je to najlacnejšie letovisko v tejto kategórii spomedzi 400 skúmaných. Bansko ponúka 75 km profesionálne upravených a spoľahlivo udržiavaných zjazdoviek, dobrú lyžiarsku školu a lyžiarsky obchod, ktorý je k dispozícii lyžiarom a snowboardistom.
27 km moderných vysokokapacitných lanoviek prepraví hostí rýchlo a pohodlne na zjazdovky, ktoré sú dokonale upravené a bezchybne vybavené.
Lyžiarska oblasť má celkovo 17 značených tratí s celkovou dĺžkou 65 km, z toho 9 km tvoria lyžiarske cesty. Bansko ponúka jedinečnú príležitosť na 16 km dlhý nepretržitý zjazd. Posledných 7 km zjazdovky, ktorá spája lyžiarske stredisko s mestom Bansko, je vybavených 40 delami na umelé zasnežovanie a osvetlením na večerné lyžovanie.
Celkový počet vlekov je 23 - sedem sedačiek, z toho dve nové, šesť vlekov a desať detských vlekov. K dispozícii je mobilný kolotoč, nové detské výťahy a škôlka.

Čo naša agentúra ponúka:
- Len u nás 3D virtuálna prehliadka
- Bezplatná videoprehliadka v reálnom čase
- Bezplatná konzultácia
- Zaručená právna ochrana
- Možnosť nákupu na diaľku (bezplatné vypracovanie splnomocnenia)
- Kompletný servis po transakcii (daňová registrácia, výmena elektriny a vody)
Čakáme na vás!Podlažie
2
Počet podlaží
4
Dispozícia
2+kk
Plocha
75 m2
Úžitková plocha
66 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
3 km
Lekár
3 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
2 km
Bar
3 km
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00