Vila 4+1, v blízkosti občianskej vybavenosti, krb a veľký bazén, Camposol

Camposol, Španielsko – ID 10138
285,000 €
Plocha 600 m2
Dispozícia 4+1
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame na predaj krásnu vilu v štýle Cibeles situovanú v blízkosti miestnej občianskej vybavenosti so súkromným bazénom, upravenými záhradami, veľkou zimnou záhradou a parkovacími miestami.

Vstup do vily je cez veľkú, slnečnú, presklenú zimnú záhradu. Vchodové dvere vedú do haly a obývacej izby. Ide o veľmi priestranný obývací priestor s krbom. Tri veľké okná poskytujú dostatok prirodzeného svetla a bola nainštalovaná klimatizácia.

Cez halu sa nachádza rodinná kuchyňa a jedáleň, obe s dverami, ktoré umožňujú uzavrieť priestor. Kuchyňa je plne vybavená. Z kuchyne vedú dvere na bočnú terasu, ktorá je ideálna na stolovanie pod holým nebom.

Za chodbou sa nachádzajú tri spálne. Nehnuteľnosť má nádhernú hlavnú spálňu s množstvom priestoru, vstavanými skriňami a kompletnou kúpeľňou. K dispozícii sú ďalšie dve spálne so vstavanými skriňami a rodinná sprchovacia miestnosť.

Z bočnej terasy vedú schody na strešné solárium s nádherným výhľadom na otvorenú krajinu a okolité hory.

Ide o rohový pozemok s rozlohou približne 600 m2. Pred vilou sú upravené okraje vysadené vzrastlými kríkmi, ako aj príjazdová cesta vedúca k parkovisku. V zadnej časti pozemku sa nachádza bazén v tvare obličiek s plne vydláždenou terasou, ktorá ho obklopuje. Z vyvýšenej terasy je výhľad na bazén a ďalšie schody vedú z bazéna na priestrannú vydláždenú terasu, ktorá vám poskytne dostatok vonkajšieho priestoru na vychutnávanie španielskeho slnka.

Táto nádherná vila má navyše bonus v podobe budovy, ktorá bola prestavaná, aby vám poskytla apartmán pre hostí s jednou spálňou a úložný priestor.

Táto nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej oblasti na stále obľúbenej rezidenčnej golfovej oblasti Camposol. Camposol (krajina slnka) ťaží z dvoch obchodných centier, pričom obe majú celý rad miestnych zariadení vrátane nedávno pridaného detského ihriska a samostatného futbalového ihriska.

Camposol je vzdialený 15 minút jazdy autom od krásnych pláží Stredozemného mora a nádherného prístavu Puerto de Mazarron. Medzinárodné letisko Murcia (Corvera) je vzdialené necelých 30 minút jazdy a letisko Alicante približne 1 hodinu jazdy.

Vážení klienti, vzhľadom na aktuálnu situáciu vykonávame prehliadky online prostredníctvom živého prenosu. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu.

Počet podlaží
1
Dispozícia
4+1
Plocha
600 m2
Pozemok
600 m2
Úžitková plocha
599 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
598 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
990 m
Lekár
790 m
Kaviareň
520 m
Reštaurácia
520 m
Bar
510 m
Škola/škôlka
5 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00