Viacgeneračný rodinný dom s výhľadom na more, možnosť komerčného využitia, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 5701
600,000 €
Plocha 640 m2
Dispozícia atypický
More 20 m
Poplatok za služby 1 € za rok
Stav K nastěhovanie
Investičná príležitosť! Ponúkame na predaj štvorpodlažný dom s celkovou rozlohou 640 m2. Dom sa nachádza v Ravde, rozloha pozemku je 700 m2, dom sa predáva zariadený podľa aktuálnych fotografií. V dome sa nachádza niekoľko spální a kúpeľní, letná kuchyňa a garáž. Nehnuteľnosť je vhodná na komerčné využitie napríklad ako penzión. Vzdialenosť od pláže je 20 metrov! Všetka občianska vybavenosť, infraštruktúra a zábava sú v pešej dostupnosti. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Dispozícia domu: Obrovský dvor s grilom a garážou. Päť miestností pre fitnes, sauna, parná miestnosť a ďalšie.
Prvé poschodie - Obrovská obývacia izba s kuchynským kútom a jedálenským kútom, toaleta, spálňa s vlastnou kúpeľňou a toaletou a vnútorné schodisko. Druhé poschodie - Štyri spálne, každá s kúpeľňou a terasou, technická miestnosť ( práčovňa) a vnútorné schodisko. Tretie poschodie: obývacia izba so šatníkom, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón s výhľadom na more. Vybavenie domu: Dom má vlastnú garáž pre dve autá, veľký dvor, gril a dobrú terénnu úpravu. Bezplatná údržba!
My v spoločnosti MY PROPERTY AT THE SEA vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Ravda je synonymom pokojnej dovolenky strávenej v súkromí, plnej relaxu a vlhkého morského vzduchu. Na útulných plážach roztrúsených v pobrežnej zóne si každý nájde miesto na leňošenie. Pre tých najlenivejších je v Ravde k dispozícii aquapark, ktorý môže konkurovať aquaparku v Primošku, obľúbenom domovskom mestečku na polostrove. Snáď jediným rozdielom je cena, ktorá je tu oveľa prijateľnejšia ako v iných častiach Bulharska. Výhodnejšie tu kúpite naozaj čokoľvek, či už suveníry z dovolenky alebo ovocie na miestnom trhu. Výborná je aj dostupnosť prímestskou dopravou do blízkych letovísk, ako je známe Slnečné pobrežie, Burgas alebo historický Nesebar, ktorý je s mestom Ravda v tesnej blízkosti.
Počet podlaží
4
Dispozícia
atypický
Výhľad na more
Áno
Plocha
640 m2
Pozemok
700 m2
Úžitková plocha
640 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Garáž
Áno
Zastavaná plocha
640 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
2 km
Lekár
600 m
Kaviareň
420 m
Reštaurácia
160 m
Bar
270 m
Škola/škôlka
430 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00