Veľký úsporný pozemok 2000m2, v blízkosti mora a pláže, Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 4738
53,000 €
Plocha 2000 m2
More 2 500 m

Ponúkame pekný stavebný pozemok, ktorý sa nachádza na okraji mesta Kavarna, 4 km od mora. Elektrina a voda sú privedené na hranicu pozemku. Odpad sa dá vyriešiť žumpou. Pozemok má rozlohu 2000 m2. Na pozemku sa v súčasnosti nachádzajú dreviny, ale nebude problém ich odstrániť V okolí sa zatiaľ nenachádzajú žiadne obývané domy, len záhrady. Dobrý prístup k pozemku - z hlavnej asfaltovej cesty. Vzdialenosť od najbližšej pláže je 2500 metrov.

Mesto Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové kapely. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť dobre udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. K dispozícii sú aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybový aparát.

Plocha
2000 m2
Obchod
720 m
Lekár
1 km
Kaviareň
1000 m
Reštaurácia
120 m
Bar
1 km
Škola/škôlka
850 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00