Veľký dom s množstvom priestoru, Totana, Španielsko

Totana, Španielsko – ID 10302
200,000 €
Plocha 6800 m2
Dispozícia atypický
More 37 000 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám dvojpodlažný vidiecky dom na pozemku s rozlohou 6 800 m2, ktorý je kompletne oplotený a má nádrž s rozlohou 104 m2. Nehnuteľnosť pozostáva zo 6 spální, 2 kúpeľní, obývacej izby s dvoma krbmi a plne vybavenej kuchyne. Na tomto pozemku sa nachádzajú aj ďalšie budovy na poľnohospodárske využitie. Skvelý pozemok na pestovanie, kde máte olivovníky a ovocné stromy. Tento dom sa nachádza len pár minút od priemyselnej zóny El Saladar.

Dom je rozdelený na dve podlažia, na hornom poschodí sa nachádza 5 veľkých spální, niektoré s vstavanými skriňami, dve z nich so šikmými stropmi. K dispozícii je aj veľká kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Na prízemí máme plne vybavenú kuchyňu, jedáleň a obývaciu izbu v otvorenom priestore. Všetky tieto miestnosti využívajú dva veľké krby s kachľami na drevo. Na tom istom poschodí máme spálňu a prístup do veľkého skladu s rozlohou 143 m2 na poľnohospodárske práce, kde sa nachádza aj priestranná kúpeľňa.

Na pozemku máme niekoľko ďalších budov na poľnohospodárske využitie alebo pestovanie a veľkú nádrž.

Zvyšok nezastavaného pozemku je určený na tranzitnú zónu, záhradné plochy, pestovateľskú plochu, kde máme olivovníky a ovocné stromy, parkovisko s kapacitou pre pomerne veľa vozidiel.

Stručne povedané, táto nehnuteľnosť má veľký potenciál pre rodinu a priateľov a skvelú príležitosť začať nový projekt.

Nachádza sa v meste Totana, Paraje Los Charcos, v tesnej blízkosti priemyselnej zóny El Saladar.

Totana je dobre prepojená obec na juhozápade regiónu Murcia, 45 km od mesta Murcia s približne 30 000 obyvateľmi. Nachádza sa na úpätí pohoria Sierra Espu a zahŕňa rovinaté poľnohospodárske roviny a horské lesy porastené borovicami, ktoré vytvárajú rôzne prírodné zdroje, ktoré prispievajú k miestnemu hospodárstvu, a spadá do oblasti známej ako Comarca del Bajo Guadalentin.

Počet podlaží
2
Dispozícia
atypický
Plocha
6800 m2
Pozemok
6799 m2
Úžitková plocha
6798 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
6750 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
650 m
Lekár
3 km
Kaviareň
350 m
Reštaurácia
350 m
Bar
240 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00