Veľký 3+kk s výhľadom na more, komplex Glarus, Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 9447
63,000 €
Plocha 129 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 4/4
More 350 m
Poplatok za služby 370 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame priestranný apartmán 3 + kk s celkovou rozlohou 129,76 m2, ktorý sa nachádza na štvrtom poschodí zo štyroch poschodí v menšom komplexe rodinného typu Glarus v Kavarne. Dispozícia: chodba, obývacia izba s kuchynským kútom a jedálňou, dve spálne, kúpeľňa s WC, komora a terasa s krásnym výhľadom na more.

Komplex "Glarus" má ideálnu polohu - na južnom svahu, ktorý ponúka krásny panoramatický výhľad na záliv Kavarna a Čierne more. Pláž je vzdialená len kúsok pešo (7-8 minút). Samotný komplex sa nachádza v pokojnej oblasti, z 3 strán obklopený prírodou. Glarus má vonkajší bazén s oddychovou a opaľovacou zónou, kde si počas kúpania môžete vychutnávať krásu mora a okolia. Pri bazéne je internetová kaviareň a bar, kde sa podávajú nápoje a ľahké občerstvenie, kúpele sú vzdialené len kúsok od hotela. Vzdialenosť od pláže je 350 metrov. Komplex je ideálnym miestom pre vašu dovolenku.

Poplatok za údržbu je 720 BGN, približne 370 € ročne.

My v spoločnosti MY PROPERTY AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Mesto Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové skupiny. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabľa, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. Nachádzajú sa tu aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybové ústrojenstvo.

Podlažie
4
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
129 m2
Úžitková plocha
93.75 m2
Terasa
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
2 km
Lekár
2 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
250 m
Bar
470 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00