Veľký 3-izbový apartmán na predaj , pár krokov od mora , Mola Kaliva , Grécko

Mola Kaliva , Grécko – ID 10700
130,000 €
Plocha 70 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/3
More 75 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Veľký byt na predaj so 70 m2 obytnej plochy a kompletne zariadený na kľúč. Postavený v roku 2007 je v pôvodnom stave a má skvelý pôdorys vrátane 2 spální, kúpeľne, kuchyne v štýle šéfkuchára a otvorenej obývačky s prístupom na balkón s výhľadom na more. Ideálny pre dovolenkárov s deťmi, keďže pláž je vzdialená len 75 metrov a je ideálna na hranie detí v záhrade!!! Mnoho doplnkov s domom, ako je nábytok, elektrika, hliníkové okenné kovanie, bezpečnostné dvere, krby, striedače klimatizácie, súkromné parkovisko a mnoho ďalšieho. Dom bol zrekonštruovaný a je ideálny na príjem z prenájmu.

Ak máte záujem o viac informácií alebo prehliadku tejto nehnuteľnosti, neváhajte nás kontaktovať. Táto nehnuteľnosť sľubuje lukratívnu návratnosť vašej investície a výnimočný zážitok.

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami. Pri výbere vám profesionálne a férovo poradíme. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez problémov. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov.

Pozrite si našu webovú stránku, kde nájdete ďalšie zaujímavé a aktuálne ponuky.

Mola Kaliva je malá dedinka s priemernou plážou. S kamienkami na brehu a plochými skalami v prvých metroch, potom piesok a plytká voda. Na niektorých miestach sú umiestnené vrecia, aby ste mohli ľahko prejsť po plochom kameni a dostať sa na piesok a plytčinu. Táto pláž nie je ideálna pre deti. Voda je čistá a more pokojné. Niekedy sa na brehu nachádza lístie a pláž má prirodzený tieň. Niektoré časti sú organizované a je tu aj známy bar Kudu s dobrou hudbou.

Plážový bar White Season sa nachádza hneď za Mola Kaliva smerom na Nea Skioni. Je to veľmi obľúbený bar na západnom pobreží Kassandry. Je krásne zariadený a pohodlný, s veľkým parkoviskom. Za barom sa nachádza les, ktorý dodáva atmosfére zvláštne čaro. Pri bare je veľká trávnatá plocha vhodná na hranie "raketbalu" alebo na detské hry. Obsluha v bare je skvelá, hudba zvyčajne nie je príliš hlasná. More je veľmi čisté a priezračné, ale na dne sú skaly a kamene a v niektorých častiach aj morskí ježkovia.

Podlažie
2
Počet podlaží
3
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
70 m2
Úžitková plocha
70 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
160 m
Lekár
8 km
Kaviareň
200 m
Reštaurácia
100 m
Bar
150 m
Škola/škôlka
4 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00