Veľké štúdio so samostatnou spálňou, len 400 m od pláže, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10718
56,500 €
Plocha 82 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 1/8
More 500 m
Poplatok za služby 8 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame na predaj veľké štúdio v komplexe Semiramis Gardens, ktorý sa nachádza v blízkosti pláže Slnečné pobrežie. Byt má celkovú rozlohu 82 m2, nachádza sa na prvom poschodí z ôsmich poschodí, komplex má výťah a je v celoročnej prevádzke. Dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom a samostatnou spálňou, kúpeľňa s WC a terasa s výhľadom na bazén. Cena zahŕňa nábytok a zariadenie podľa aktuálnych fotografií. Komplex Semiramis Gardens má dva bazény, relaxačné zóny, 24-hodinovú bezpečnostnú službu, parkovisko. Vzdialenosť od pláže je len 500 metrov ( štyri minúty chôdze), v blízkosti sa nachádza aquapark Action (545 metrov). Poloha nehnuteľnosti je jej najväčšou prednosťou. Miesto je tiché a pokojné s výbornou polohou a dobre rozvinutou infraštruktúrou. Ponúka skvelú kombináciu medzi morom a horami a zároveň je v blízkosti všetkej infraštruktúry a zábavy letoviska. Poplatok za údržbu je 8 €/m2 ročne.

My v MOJE REAL ESTATE U MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
1
Počet podlaží
8
Dispozícia
1+kk
Plocha
82 m2
Úžitková plocha
72.16 m2
Terasa
Áno
Bazén
2 bazény
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
150 m
Lekár
350 m
Kaviareň
150 m
Reštaurácia
120 m
Bar
130 m
Škola/škôlka
820 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00