Veľká vila s 5 spálňami, bazén, 3 kúpeľne, Camposol

Camposol, Španielsko – ID 10133
194,950 €
Plocha 605 m2
Dispozícia 5+kk
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame vašej pozornosti samostatne stojacu vilu so 4 spálňami a 3 kúpeľňami, ktorá sa nachádza na juhozápadnom rohovom pozemku s vlastným bazénom.

Prízemie tvorí prístup na presklenú prednú terasu vytvárajúcu zimnú záhradu, ktorá sa v súčasnosti využíva ako ďalšia obývacia izba. Odtiaľto je prístup po schodoch na okrúhlu terasu. Za vchodovými dverami sa nachádza malá vstupná hala so vstavanou skriňou.

Veľká obývacia izba má krb a stropné ventilátory a arkáda vedie do jedálne, pričom ďalšia arkáda vás zavedie do veľkej kuchyne. Spodné a nástenné skrinky poskytujú dostatok úložného priestoru vrátane všetkej bielej techniky. Zadné dvere vedú do záhrady.

Na prízemí, do ktorého sa vchádza z oblúka vedúceho z obývacej izby, sa nachádza aj hlavná spálňa so vstavanými skriňami a kompletne vybavenou kúpeľňou. Ďalej sú tu dve dvojlôžkové spálne s manželskou posteľou a dvoma oddelenými spálňami so vstavanými skriňami a veľká rodinná sprchovacia miestnosť. Obe spálne majú stropné ventilátory.

Na prvé poschodie sa vchádza cez zadné dvere/kuchyňu, kde sa nachádza vonkajšie schodisko vedúce do ďalších 2 spální. Je tu dostatok úložného priestoru, ktorý poskytujú vstavané skrine a ďalšia kúpeľňa. Obe spálne majú francúzske dvere, ktoré vedú na terasu, odkiaľ si môžete vychutnať krásny výhľad.

Vila stojí na rohovom pozemku s rozlohou 605 m2 a má bazén s rozmermi 8x4 m, ktorý je vidieť z terasy. Na pozemku sa nachádzajú upravené záhrady so vzrastlými stromami, štrkové a dláždené plochy, príjazdová cesta a dostatočne veľká podnož.

Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej oblasti v stále obľúbenej rezidenčnej štvrti Camposol Golf Development, ktorá využíva výhody dvoch obchodných centier, pričom v oboch sa nachádza široká miestna občianska vybavenosť.

Camposol je vzdialený len 15 minút jazdy od krásnych pláží Stredozemného mora a nádherného prístavu Puerto de Mazarron. Medzinárodné letisko Murcia (Corvera) je vzdialené necelých 30 minút jazdy a približne hodinu jazdy do Alicante.

Vážení klienti, vzhľadom na súčasnú situáciu vykonávame prehliadky online prostredníctvom živého prenosu. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu.

Počet podlaží
2
Dispozícia
5+kk
Plocha
605 m2
Pozemok
603 m2
Úžitková plocha
604 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
600 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
3 km
Lekár
2 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
3 km
Bar
3 km
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00