Úžasný 2-izbový apartmán s výhľadom na more, priestranná terasa, top lokalita, Sveti Vlas

Sveti vlas, Bulharsko – ID 5530
125,000 €
Plocha 66 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/6
More 100 m
Poplatok za služby 500 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame krásny 2-izbový apartmán v novom komplexe Ipanema Beach v bulharskom meste Sveti Vlas. Apartmán má úchvatný výhľad na more. Nachádza sa na prvom poschodí zo šiestich poschodí, v budove je výťah. Celková rozloha je 66 m2. Dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, terasa s krásnym výhľadom na more. Byt sa predáva nezariadený. S nábytkom a zariadením vám radi pomôžeme! Komplex Ipanema Beach, v ktorom sa apartmán nachádza, je luxusný komplex na pláži, v prvej línii v obľúbenom letovisku Sveti Vlas. Bol postavený špeciálne pre milovníkov panoramatického výhľadu na more pri jachtovom prístave Marina Dinevi. Komplex pozostáva z dvoch samostatných budov, rozloha pozemku je 17 000 m2. Infraštruktúra a občianska vybavenosť v komplexe:

K dispozícii je bazén, relaxačná zóna, salón krásy, fitnescentrum, recepcia, bezpečnostná služba, lobby bar.

Údržbový poplatok je 500 € ročne.

My v spoločnosti MOJE VLASTNÍCTVO NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku počas celého roka. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Sveti Vlas sa nachádza v najlepšej lokalite na bulharskom pobreží Čierneho mora - na úpätí balkánskych svahov, ktoré postupne klesajú do krištáľovo čistých vôd rozľahlého Čierneho mora. Táto priaznivá kombinácia znamená veľa slnečných dní (v priemere 260 za rok), chladné popoludnia, čistý vzduch a ideálne podmienky na liečbu ochorení horných dýchacích ciest.

Okrem ideálneho podnebia, ktoré je blízko Stredozemného mora, má Sveti Vlas zaujímavú históriu. Približne pred 1800 rokmi sa tu namiesto tráckej svätyne nachádzali luxusné prístavy a rekreačné komplexy. V tom čase sa mesto volalo Larissa a až v 14. storočí prijalo meno Sveti Vlas, patrón obchodníkov.

Pláž letoviska je dlhá 1,5 km a v priemere meria 16 m. Nachádzajú sa tu tri krásne pláže s jemným zlatistým pieskom, ktoré podľa Európskej komisie patria medzi najčistejšie na kúpanie v Bulharsku.

Ak sa chcete zabaviť, Slnečné pobrežie je vzdialené len pár minút jazdy autom, a ak chcete vidieť pamiatky, jedinečné mesto Nesebar a jeho historické a kultúrne dedičstvo sú vzdialené 10 km. V roku 2007 bol v meste Sveti Vlas otvorený najväčší jachtový prístav v Bulharsku - Marina Dinevi s kapacitou 300 jácht.

Konajú sa tu aj zaujímavé podujatia - každý rok v polovici júla sa tu koná jachtárska regata "Svätý Vlas" a v auguste super rallye pod rovnakým názvom.

Sveti Vlas je európske mesto, ktoré fascinuje v každom ročnom období. Jeseň je veľmi jemná a teplá, jar inšpiruje krásou kvitnúcej vegetácie a v zime vás zasnežené svahy Starej planiny ponoria do zasneženej rozprávky. Mesto má všetky vymoženosti pre pohodlný život. V meste Sveti Vlas sú všetky nami ponúkané nehnuteľnosti vhodné na trvalé bývanie.

Podlažie
1
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
66 m2
Úžitková plocha
58 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
150 m
Lekár
150 m
Kaviareň
220 m
Reštaurácia
120 m
Bar
150 m
Škola/škôlka
210 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00