Útulný mezonet, 3+kk, v blízkosti pláže, Pefkochori.

Pefkochori , Grécko – ID 10687
155,000 €
Plocha 83 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/2
More 400 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Dobre prezentovaný 2-izbový mestský mezonet (ľahko by mohol byť 3-izbový) na predaj na Chalkidiki situovaný 400 m od pláže severne od hlavnej cesty v komplexe domov s výhľadom do záhrady. Ubytovanie pozostáva z obývacej izby na prvom poschodí s nádhernou pecou na drevo, kuchyne, 1 priestrannej kúpeľne a malého úložného priestoru v záhrade. Na spodnom poschodí sa nachádza 1 veľká spálňa, z ktorej sa veľmi ľahko stanú 2 spálne a 1 ďalšia kúpeľňa a balkóny na pokojné bývanie vonku. Na spodnom poschodí máme ďalšie 2 spálne plus kúpeľňu. Celková plocha domu je 83 m2. V pešej vzdialenosti od všetkej občianskej vybavenosti a pláže a je to len na prechádzku! ! Majiteľ predá so všetkým nábytkom a elektrospotrebičmi.

Ak máte záujem o ďalšie informácie alebo obhliadku tejto nehnuteľnosti, neváhajte nás kontaktovať. Táto nehnuteľnosť sľubuje lukratívnu návratnosť vašej investície a výnimočný zážitok.

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami. Profesionálne a férovo vám poradíme pri výbere. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez problémov. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov.

Pozrite si našu webovú stránku, kde nájdete ďalšie zaujímavé a aktuálne ponuky.

Pefkochori je starobylá dedina s obielenými domami obklopená citrusovými a olivovými hájmi, ktorá sa tiahne až k obľúbenému plážovému letovisku Toroni Bay. V lete sem dovolenkárov lákajú možnosti šnorchlovania, parasailingu, ako aj prechádzky a výhľad na západ slnka z reštaurácií alebo tradičných taverien ponúkajúcich stredomorské špeciality. Večer sa v baroch a kluboch konajú hudobné vystúpenia s gréckou a srbskou hudbou. Nákupné možnosti zahŕňajú obchody s ručne vyrábanými suvenírmi, ako sú šperky a citrónový likér.

Pefkochori , čo v preklade znamená "borovicová dedina", je turistické mesto, ktoré sa nachádza na juhovýchode polostrova Chalkidiki v Grécku. Pefkochori je pomenované podľa borovíc, ktoré sa hojne vyskytujú v horách v tejto oblasti. Počet obyvateľov v roku 2011 bol 1 931. Pefkochori sa nachádza na severovýchodnom pobreží polostrova, 3 km juhovýchodne od Chaniotis, 4 km severne od Agia Paraskevi a 92 km juhovýchodne od Solúna.

Podlažie
2
Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Plocha
83 m2
Úžitková plocha
83 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
50 m
Lekár
40 m
Kaviareň
10 m
Reštaurácia
30 m
Bar
10 m
Škola/škôlka
80 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00