Útulný apartmán s 2 spálňami s výhľadom na more a bazén, v Serena Residence, Sozopol

Sozopol, Bulharsko – ID 10527
66,000 €
Plocha 73 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/5
More 300 m
Poplatok za služby 12 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám priestranný 2-izbový apartmán s rozlohou 73 m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí z piatich poschodí v budove s výťahom, v krásnej lokalite v Sozopole, v komplexe Serena Residence. Dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón s výhľadom na bazén. Komplex sa nachádza na 7 997 m2. a má 19 štúdií a 76 apartmánov, 4-poschodová budova s tromi budovami. Táto poloha predurčuje majiteľov apartmánov a ich hostí na dlhú dovolenku. Serena Residence je novopostavený apartmánový hotel obklopený bohatou vegetáciou. Nachádza sa v blízkosti jedného z najatraktívnejších historických centier na bulharskom pobreží Čierneho mora v Sozopole.

Komplex sa nachádza na malom kopci 3 km od Sozopolu. Ponúka nádherný výhľad na celý záliv, okolité kopce a okrajové časti mesta. Rezidencia Serena sa nachádza len 300 metrov od jednej z najkrajších pláží na pobreží Čierneho mora - Kavatsite.

Jej poloha vytvára skvelé podmienky na oddych a rekreáciu uprostred krásnej prírody, ďaleko od preplnených a hlučných letovísk, vďaka čomu je obľúbeným miestom pre rodinnú dovolenku. Pôžitok z dovolenky pri mori sa tu spája s vôňou borovicového lesa, nefalšovanou pohostinnosťou a širokou ponukou jedál a nápojov bulharskej a svetovej kuchyne.

Komplex je k dispozícii vám aj vašim hosťom:

Vonkajší bazén,

Parkovisko

Detské ihrisko

Klimatizácia

Výťah

Wifi

Video dohľad

Relaxačná zóna

Recepcia 24/7

Reštaurácia

Fitness

Konferenčná sála

Poplatok za údržbu je 12 €/m2 ročne.

Vzdialenosť od mora 300 m

Vzdialenosť od letiska 70 km

Centrum mesta 2 km

My v spoločnosti MOJE NEHNUTEĽNOSTI NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčný výber kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Sozopol - malebné historické a rybárske mesto, ktoré sa nachádza 35 km južne od Burgasu. Leží na skalnatom polostrove sopečného pôvodu. Dodnes sa tu nachádzajú významné pamiatky pripomínajúce helénske obdobie. Okrem toho tu stále žije významná grécka komunita. Stará časť mesta bola vyhlásená za architektonickú a historickú rezerváciu, ktorú chráni UNESCO.

Kľukaté úzke uličky starého mesta vyžarujú jedinečnú atmosféru a osobitosť. Budovy pozostávajú z množstva pôvodných domov z 18. a 19. storočia s drevenými soklami a drevenými vystupujúcimi podlahami tesne na seba. Drevom obložené domy v úzkych uličkách, figovníky v záhradách za kamennými múrmi, domáce vinice a malebné zákutia, tiché taverny na útese nad vlnami, rybári vyplávajúci za úsvitu na more, umelci vystavujúci svoje diela v galériách na ulici, staré ženy vytvárajúce priamo pred vašimi očami krásne pletené alebo háčkované obrusy. To všetko nájdete v Sozopole.

Romantiku môže rýchlo vystriedať nočná bujará zábava v mnohých baroch, reštauráciách a diskotékach. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí.

Za zmienku stoja aj nádherné miestne pláže. Sú priestranné a pokryté jemným zlatistým pieskom. Veľmi obľúbené sú tu kurzy potápania vedené profesionálnymi inštruktormi.

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
73 m2
Úžitková plocha
634.3 m2
Balkón
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
510 m
Lekár
2 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
370 m
Bar
560 m
Škola/škôlka
580 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00