Útulný apartmán s 1 spálňou, 450 metrov od pláže Cacao, Rainbow 3, Slnečné pobrežie

Slnečné pobrežie, Bulharsko – ID 6622
49,500 €
Plocha 36 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 2/6
More 450 m
Poplatok za služby 12 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame apartmán 1+kk o veľkosti 36 m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí zo šiestich poschodí v komplexe Rainbow 3 na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Cena je vrátane nábytku a zariadenia. Dispozícia je predsieň, obývacia izba s kuchynským kútom a s oddychovou zónou, kúpeľňa s WC, terasa. Rainbow 3 sa nachádza v pokojnej oblasti, len 450 metrov od pláže. V blízkosti sa nachádza krásny park s dunami a zeleňou. Bohato vybavený komplex v celoročnej prevádzke. Majiteľom a jeho hosťom je komplex k dispozícii:
Reštaurácia, bar, minimarket, gril, recepcia, tri bazény, relaxačné zóny, detské ihrisko, fitnes, jacuzzi, masáže, udržiavaná záhrada, záhrada, 24-hodinová ochrana, parkovisko. Údržbový poplatok je 12 €/m2 ročne. Veľmi dobrá cena!
My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti, podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.
Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.
Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.
Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.
Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.
Podlažie
2
Počet podlaží
6
Dispozícia
1+kk
Plocha
36 m2
Úžitková plocha
31 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
30 m
Lekár
720 m
Kaviareň
190 m
Reštaurácia
60 m
Bar
70 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00