Útulný 2+kk v blízkosti lanovky, komplex Sveti Ivan, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 5754
51,000 €
Plocha 60 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/5
Zjazdovka 1 000 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame priestranný apartmán 2+kk v lyžiarskom komplexe Sveti Ivan Ski & Spa v Bansku. Byt sa nachádza na štvrtom poschodí z piatich poschodí, celková plocha je 60 m2. Dispozícia: chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, balkón. Údržbový poplatok je 10 € za m2 ročne. Cena zahŕňa všetok nábytok a vybavenie podľa fotografií. Apartmány Sveti Ivan Ski & SPA sa nachádzajú len 1 km od gondoly v Bansku a ponúkajú bezplatné súkromné parkovisko a záhradu s posedením. Kyvadlová doprava je k dispozícii na požiadanie a za príplatok. K dispozícii je aj požičovňa áut. Do centra mesta Bansko s mnohými kaviarňami, barmi, reštauráciami a obchodmi s potravinami sa dostanete pešo za 10 minút.
Niečo viac o Bansku:
Mesto sa nachádza v nadmorskej výške 927 metrov, v údolí, kde sa stretávajú tri pohoria - Pirin, Rodopy a Rila.
Na jednej strane Rodopy, na druhej strane Rila s najvyšším vrchom Balkánskeho polostrova Musala (2925 m) a na tretej strane Pirin.
Mesto Bansko je hlavným administratívnym a kultúrno-ekonomickým centrom regiónu.
Nachádza sa 161 km južne od letiska v Sofii a 56 km juhovýchodne od Blagoevgradu, s ktorým má dobré spojenie.
Bansko je obľúbenou destináciou, pretože sa nachádza v blízkosti Grécka - len 140 km od Egejského mora. 6 km od Banska sa nachádzajú horúce minerálne pramene.
Pretože v Bansku je všetko!
Zimná turistika
Podľa európskeho prieskumu lyžiarskych stredísk v Európe je Bansko jedným z najobľúbenejších stredísk. Strediská sú zaradené do šiestich kategórií podľa dĺžky zjazdoviek. So zjazdovkami s dĺžkou od 51 do 100 km je Bansko na prvom mieste! Je to najlacnejšie letovisko v tejto kategórii spomedzi 400 skúmaných. Bansko ponúka 75 km profesionálne upravených a spoľahlivo udržiavaných zjazdoviek, dobrú lyžiarsku školu a lyžiarsky obchod, ktorý je k dispozícii lyžiarom a snowboardistom.
27 km moderných vysokokapacitných lanoviek prepraví hostí rýchlo a pohodlne na zjazdovky, ktoré sú dokonale upravené a bezchybne vybavené.
Lyžiarska oblasť má celkovo 17 značených tratí s celkovou dĺžkou 65 km, z toho 9 km tvoria lyžiarske cesty. Bansko ponúka jedinečnú príležitosť na 16 km dlhý nepretržitý zjazd. Posledných 7 km zjazdovky, ktorá spája lyžiarske stredisko s mestom Bansko, je vybavených 40 delami na umelé zasnežovanie a osvetlením na večerné lyžovanie.
Celkový počet vlekov je 23 - sedem sedačiek, z toho dve nové, šesť vlekov a desať detských vlekov. K dispozícii je mobilný kolotoč, nové detské výťahy a škôlka.Podlažie
4
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
60 m2
Úžitková plocha
52 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
380 m
Lekár
1000 m
Kaviareň
780 m
Reštaurácia
10 m
Bar
570 m
Škola/škôlka
880 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00