Trojpodlažná vila, prvá línia, nízky poplatok za údržbu, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 3180
343,000 €
Plocha 260 m2
Dispozícia 5+kk
More 80 m
Poplatok za služby 500 € za rok
Stav K nastěhovanie
Priestranná a veľmi pohodlná trojpodlažná vila na predaj za bezkonkurenčnú cenu! Vila sa nachádza v uzavretom komplexe Diamant, v prvej línii pri mori, len 80 metrov od piesočnatej pláže, v bulharskom meste Sveti Vlas. Vila má štyri spálne, obývaciu izbu s kuchynským kútom, tri kúpeľne s toaletami.
Dispozícia -
1. poschodie -terasa pri vstupe do domu, obývacia izba s kuchynským a jedálenským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, vnútorné schodisko na druhé poschodie.
2. poschodie - tri spálne, dve kúpeľne s toaletami, tri balkóny, terasa, vonkajšie schodisko na tretie poschodie.
3 poschodia - krásna terasa
Celková plocha vily je 260 m2.
Komplex sa nachádza v malebnej lokalite v prvej línii v blízkosti jachtového prístavu Marina Dinevi v meste Sveti Vlas a ponúka krásny panoramatický výhľad na Slnečné pobrežie a celý Nesebarský záliv. Pláž a krásna promenáda sú vzdialené len pár krokov od komplexu. Všetka vybavenosť a infraštruktúra sa nachádza priamo na mieste. Komplex ponúka svojim obyvateľom kvalitné služby a sú tu všetky podmienky na kvalitný oddych a celoročný život.
Služby a vybavenie:
Reštaurácia
Lobby bar
Karaoke bar
2 vonkajšie bazény
Detské ihrisko
Posilňovňa
Salón krásy so saunou a soláriom
Práčovňa
Čistiareň
Parkovisko
Supermarket
Obchody
Poplatok za údržbu: 500 eur/rok.
My v spoločnosti MY REAL ESTATE U MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.
V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný. Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie. Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v tomto prostredí. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Tu sa dá nasať jedinečná atmosféra a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.
Počet podlaží
3
Dispozícia
5+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
260 m2
Pozemok
120 m2
Úžitková plocha
260 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
260 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
60 m
Lekár
4 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
70 m
Bar
140 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00