Svetlý 3-izbový apartmán s výhľadom na more, uzavretý komplex, Nesebar

Nesebar, Bulharsko – ID 4652
128,000 €
Plocha 77 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 6/6
More 200 m
Poplatok za služby 7 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám svetlý apartmán 3+kk o veľkosti 77 m2, ktorý sa nachádza na šiestom poschodí zo šiestich poschodí v súkromnom komplexe Life Style Deluxe v bulharskom meste Nesebar. Dispozícia je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, dve kúpeľne s WC a dve terasy, jedna s výhľadom na more. Cena je vrátane nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií. Life Style Deluxe sa nachádza v novom komplexe Nesebar - Akrotiria. Komplex je navrhnutý ako pre celoročné bývanie so všetkými službami a vybavením na jeho území. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza niekoľko čistých a krásnych pláží južného Čierneho mora - južná pláž Nesebaru, pláž Akrotiria a pláž Národnej športovej akadémie.

Infraštruktúra:

-Oplotený a strážený areál

-bazén s barom a fontánou, slnečníkmi a ležadlami

-Bazén pre deti.

-Detské ihrisko / pieskovisko, hojdačky a šmýkačky.

-Masážny stan

-Letná záhradná reštaurácia

-Veľké zelené plochy

-Zabezpečené parkovisko

Poplatok za údržbu je 7 €/m2 ročne.

V bezprostrednej blízkosti sa nachádza niekoľko krásnych pláží a centrum Nesebaru je vzdialené asi 10 minút chôdze.

Ponuka je ideálna na celoročné bývanie a na prenájom.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ U NÁS Vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku počas celého roka. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Mesto Nesebar je jedným z najnavštevovanejších bulharských letovísk na pobreží Čierneho mora. Leží 38 km od Burgasu a 100 km južne od Varny na rovnomennom skalnatom polostrove, ktorý voľne nadväzuje na piesočnaté Slnečné pobrežie na juhu.

Mesto bolo v roku 1056 vyhlásené za architektonickú a archeologickú rezerváciu. Od roku 1983 je zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO. Toto malebné miesto je charakteristické svojou zástavbou v čiernomorskom štýle dvojpodlažných drevených domov, ktoré sa tlačia v kľukatých uličkách. Atmosféru dotvárajú početné kostoly, najmä z byzantského obdobia (kostol svätého Jána Krstiteľa z 11. storočia, kostol svätého Štefana z 10. storočia s krásnymi nástennými maľbami z obdobia bulharského národného obrodenia a kostol Pantokrator). Najstarším zachovaným kostolom je bazilika, ktorá pochádza pravdepodobne z 5. storočia. V centre mesta stojí Starý biskupský palác, ktorý je nepochybne jednou z najpôsobivejších pamiatok mesta. Na okraji starého mesta stojí unikátny drevený veterný mlyn. Za návštevu stojí aj Archeologické múzeum s rozsiahlou zbierkou ikon a starobylej keramiky a kláštor svätého Juraja. V blízkosti prístavu sa nachádzajú zachovalé hradby a v meste sa nachádza dlažba z obdobia stredoveku, ako aj starovekého Grécka a Ríma. Dláždené, udržiavané ulice, starobylé kostoly a zrubové domy z 19. storočia dodávajú tomuto mestu nevídané čaro. Môžete sa tu túlať celé hodiny, obdivovať ponuku remeselných výrobkov a spoznávať jeho bohatú minulosť. Milovníci histórie a architektúry sa tu nebudú nudiť. Nájdete tu aj malé obchodíky, trh, taverny a prístav. Nachádza sa tu niekoľko pláží. V južnej časti mesta sa nachádza najzaujímavejšia pláž, Južná pláž. Zaujímavá je najmä jej dĺžka, a ak sa pozriete pozorne, zistíte, že plynulo nadväzuje na pláž, ktorá sa tiahne až od Slnečného pobrežia. Pláž je piesočnatá, s pozvoľným vstupom do mora a ponúka širokú škálu športových aktivít (futbal, volejbal, vodné lyžovanie atď.). Pozdĺž piesočnatej pláže na pevnine, 2 km od starého centra, sa nachádza nová štvrť. Blízkosť Slnečného pobrežia ponúka možnosť využiť celú škálu športových a zábavných a iných služieb aj v tomto letovisku. Rozmanitosť a spojenie histórie s modernými službami a nočné posedenie v reštaurácii na útese nad morom v starom Nesebari sú dôvodmi, prečo navštíviť a stráviť dovolenku na tomto čarovnom mieste.

Toto úžasné miesto je ideálne pre romantikov, milovníkov nočného života, histórie, kultúry a dobrého jedla. Nesebar by si nemal nechať ujsť nikto, kto chce spoznať Bulharsko a jeho zvyky.

Podlažie
6
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
77 m2
Úžitková plocha
67 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
580 m
Lekár
1 km
Kaviareň
400 m
Reštaurácia
150 m
Bar
30 m
Škola/škôlka
700 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00