Super 2+kk v novostavbe, 300 m od mora, Qerret, Albánsko

Qerret, Albánsko – ID 5794
Plocha 75 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/5
More 300 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám nový byt 2+kk, v Qerret, Albánsko. S celkovou plochou 75 m2. Nachádza sa na 4. poschodí v budove s výťahom. Dispozičné riešenie: chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón. Byt sa predáva vrátane nábytku a zariadenia podľa fotografií. Nová budova bola dokončená na prelome rokov 2021 a 2022. Nachádza sa približne 300 m od mora. Ideálna poloha v blízkosti obchodov a reštaurácií.

Údržbový poplatok je 8 až 12 eur mesačne.

Vážení klienti, žijeme v čudnej dobe, v ktorej sa v posledných rokoch veľa vecí pokazilo. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Qerret je obec, ktorá sa nachádza v centrálnej časti rovinatého albánskeho regiónu Západné roviny. Je súčasťou okresu Tirana. V roku 2015 sa stala súčasťou obce Kavaje. Táto oblasť má jednu z najkrajších pláží na pobreží Jadranu.

Ak ste si nevybrali z aktuálnej ponuky, nevadí. Vieme, ako pracovať s dopytom a nájdeme pre vás váš vysnívaný byt!
Podlažie
4
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
75 m2
Úžitková plocha
75 m2
Balkón
Áno
Obchod
270 m
Lekár
6 km
Kaviareň
420 m
Reštaurácia
250 m
Bar
340 m
Škola/škôlka
820 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00