Súkromný bazén a výhľad na more, moderná štýlová vila na Chalkidiki

Hanioti , Grécko – ID 9408
530,000 €
Plocha 165 m2
Dispozícia 5+1
More 400 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Tento nádherný nový dom je prístupný po vlastnej súkromnej ceste a má 165 metrov dlhú bránu a skladá sa z nádherného trojposchodového mezonetu a samostatného loftu zahŕňajúceho celkom 4 spálne. Len kúsok od centra Hanioti sú vily pár minút jazdy od prvotriednych reštaurácií, kaviarní, supermarketov a obchodov.

Kamenná výzdoba a veľké otvorené priestory vytvárajú moderný nádych interiéru tohto domu, zatiaľ čo drevené trámy a obnažené kamenné múry kývnu na vidiecku tradíciu. Rozsiahla moderná kuchyňa je vybavená všetkými najmodernejšími možnosťami, s drevenými dvierkami, ktoré dodávajú autentickosť. Spálne sú svetlé a vzdušné, s balkónmi a terasami s výhľadom na more, navyše s vlastnou kúpeľňou, obývacím priestorom alebo terasami, kde môžete obdivovať výhľad na krajinu a more. Stolovanie pod holým nebom je hračkou vďaka vynikajúcej vonkajšej BBQ kútikom, plne vybavené pre letné grilovanie, a tienisté pergole, ktorá je ideálna pre dlhé večery s priateľmi.

Chaniotis, tiež známy ako Hanioti, je živé letovisko s ihličnatým lesom, ktorý plynule prechádza do dlhej pláže a morských parkov. Rekreanti sa môžu venovať windsurfingu a vodnému skútru, užívať si taverny na pobreží s výhľadom na západ slnka, ktoré ponúkajú koktaily a grilované ryby, alebo navštíviť živé plážové diskotéky. Úzke uličky sú posiate obchodmi predávajúcimi grécke sandálmi a maľované dlaždice na pozadí obielených domov a pravoslávnych kostolov, ako je St. John Chrysostom s výhľadom na záliv Toroneos.

Kompletne zaistíme prenájom, správu, rekonštrukcie, dovybavenie, pomôžeme vám so všetkým čo potrebujete po prevode vlastníctva.

Počet podlaží
3
Dispozícia
5+1
Výhľad na more
Áno
Plocha
165 m2
Pozemok
165 m2
Úžitková plocha
165 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
165 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
10 m
Lekár
3 km
Kaviareň
100 m
Reštaurácia
0 m
Bar
0 m
Škola/škôlka
140 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00