Štýlový apartmán s 2 spálňami v komplexe Rainbow 4, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 6621
Plocha 72 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 6/6
More 300 m
Poplatok za služby 12 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame štýlový zariadený apartmán 2 + kk s celkovou rozlohou 72 m2, ktorý sa nachádza na šiestom a poslednom poschodí v súkromnom komplexe Rainbow 4 na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Dispozícia apartmánu je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC, spálňa, terasa s výhľadom na more a bazén. Cena je vrátane všetkého nábytku a zariadenia.
Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza len 300 metrov od krásnej pláže Cacao. Komplex má veľký udržiavaný areál, veľký bazén, oddychové zóny, reštaurácie, detské ihrisko, parkovisko, SPA, bezpečnostnú službu. Nehnuteľnosť má vysoký potenciál dobrého príjmu z prenájmu. Komplex Rainbow 4 sa nachádza v južnej časti Slnečného pobrežia, v oblasti s výbornou infraštruktúrou a komunikáciami, v pešej vzdialenosti od mesta Nesebar. V blízkosti sa nachádza supermarket, obchody, lekáreň, zdravotné stredisko, reštaurácie, kaviarne, detské ihriská, autobusové zastávky.
Údržbový poplatok je 12 €/m2 ročne. Skvelá cena! Odporúčame!
My v spoločnosti MOJE NEHNUTEĽNOSTI NA MORE Vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.
Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.
Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.
Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.
Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.
Podlažie
6
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
72 m2
Úžitková plocha
63 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
70 m
Lekár
700 m
Kaviareň
150 m
Reštaurácia
60 m
Bar
60 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00