Štýlovo zariadený apartmán s 3 spálňami v elitnom komplexe Izida Palace II, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 9355
127,000 €
Plocha 84 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/6
More 600 m
Poplatok za služby 17 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám luxusný apartmán 3+kk v najnovšom exkluzívnom komplexe Izida Palace na Slnečnom pobreží. Byt sa nachádza na druhom poschodí zo šiestich poschodí. Celková plocha 84,04 m2 a obytná plocha 69,70 m2. Pozostáva z obývacej izby s kuchynským kútom, dvoch spální, kúpeľne s WC, balkóna. Z oboch izieb je prístup na priestrannú terasu s výhľadom na bazén. Predáva sa zariadený úplne novým štýlovým nábytkom a spotrebičmi. Kvalitná nehnuteľnosť za veľmi konkurencieschopnú cenu. Odporúčame!

Elitný komplex Izida Palaces, v ktorom sa apartmán nachádza, je hneď vedľa aquaparku a 10 minút chôdze od pláže. Komplex ponúka svojim klientom nasledovné vybavenie: 2 vonkajšie bazény, detské ihrisko, gril s 2 grilmi a pohovkami, krytý vyhrievaný bazén, luxusné SPA s fínskou saunou s himalájskou soľou, infračervenou saunou, parným kúpeľom, šokovým paddle, relaxáciou s hviezdnou oblohou, masážami a kozmetickými procedúrami, priestrannú vstupnú halu v talianskom štýle, krásnu záhradu, tenisový kurt a futbalové ihrisko / nachádza sa v parku v blízkosti komplexu /. Dostupnosť celoročných služieb, bezpečnostnej služby, SPA centra a krytého bazéna robí komplex atraktívnym na celoročné využívanie.

Poplatok za údržbu je 17 €/m2 ročne.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Vo všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie. Zabezpečujeme prenájom a správu nehnuteľností pre našich klientov na celom bulharskom pobreží.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivlaky a pravidelné autobusové spoje, ktoré ho spájajú s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia sa môžu tešiť aj z mnohých možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov rozsiahlou modernizáciou a v mnohých známych stredomorských letoviskách nemajú konkurenciu.

Hlavným lákadlom letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
2
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
84 m2
Úžitková plocha
69.7 m2
Balkón
Áno
Bazén
2 bazény
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
120 m
Lekár
740 m
Kaviareň
210 m
Reštaurácia
160 m
Bar
180 m
Škola/škôlka
750 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00