Štýlovo zariadený 2+kk, v komplexe Izida Palace II, Slnečné pobrežie

Slnečné pobrežie, Bulharsko – ID 6151
137,000 €
Plocha 84 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/6
More 600 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám luxusný, zariadený apartmán 2+kk v najnovšom exkluzívnom komplexe Izida Palace na Slnečnom pobreží. Byt sa nachádza na druhom poschodí zo šiestich poschodí. Pozostáva z chodby, kuchynského kúta s obývacou časťou, spálne, kúpeľne s WC a balkóna s výhľadom na bazén. Byt sa predáva zariadený.
Elitný komplex Izida Palaces, v ktorom sa apartmán nachádza, je hneď vedľa aquaparku a 10 minút chôdze od pláže. Komplex ponúka svojim klientom nasledovné vybavenie: 2 vonkajšie bazény, detské ihrisko, gril s 2 grilmi a pohovkami, krytý vyhrievaný bazén, luxusné SPA s fínskou saunou s himalájskou soľou, infračervenou saunou, parným kúpeľom, šokovým paddle, relaxáciou s hviezdnou oblohou, masážami a kozmetickými procedúrami, priestrannú vstupnú halu v talianskom štýle, krásnu záhradu, tenisový kurt a futbalové ihrisko / nachádza sa v parku v blízkosti komplexu /. Dostupnosť celoročných služieb, bezpečnostnej služby, SPA centra a krytého bazéna robí komplex atraktívnym na celoročné využívanie.
Údržbový poplatok je 1429 € ročne.
Našou najväčšou pýchou sú naši spokojní zákazníci.
Znovu a znovu posilňujeme našu prestíž a dôveru tým, že poskytujeme odborné rady a zdieľame naše názory s našimi klientmi, ktorí nehnuteľnosti dlhodobo využívajú a úspešne ich kúpili podľa plánu v sľúbenom termíne.
V každom prípade, ktorý spravujeme, sa o vás nielen staráme a poskytujeme odborné poradenstvo, ale aj pridávame hodnotu do vášho života a prispievame k zlepšeniu vašej ekonomickej situácie dobrým investovaním vašich peňazí.
Náš vzťah sa nákupom nekončí, ale len začína! Sme vašimi susedmi a partnermi, a to nielen počas doby vlastníctva vybranej nehnuteľnosti.
Chráňte svoje peniaze pred megainfláciou rozumným investovaním do vlastnej nehnuteľnosti na pláži. Ceny v Bulharsku sú TERAZ o polovicu nižšie ako v iných krajinách EÚ.
Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie. Zabezpečujeme prenájom a správu nehnuteľností pre našich klientov na celom bulharskom pobreží.
Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivlaky a pravidelné autobusové spoje, ktoré ho spájajú s okolitými mestami.
Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia sa môžu tešiť aj z mnohých možností zábavy.
Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov rozsiahlou modernizáciou a v mnohých známych stredomorských letoviskách nemajú konkurenciu.
Hlavným lákadlom letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.
Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.
Podlažie
2
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
84 m2
Úžitková plocha
69.7 m2
Balkón
Áno
Obchod
120 m
Lekár
740 m
Kaviareň
210 m
Reštaurácia
60 m
Bar
180 m
Škola/škôlka
750 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00