Štúdio v luxusnom komplexe Diamant, 400 metrov od pláže, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 7039
57,000 €
Plocha 35 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 3/6
More 400 m
Poplatok za služby 385 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám apartmán 1+kk o rozlohe 35 m2, ktorý sa nachádza na treťom poschodí zo šiestich poschodí v komplexe Diamant Residence, Slnečné pobrežie, Bulharsko. Dispozícia: chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC a priestranný balkón s výhľadom na bazén. Diamant Residence je luxusný štvorhviezdičkový apartmánový hotel luxusnej triedy. Je to komplex jedinečný svojou veľkosťou a krásou, s veľkým množstvom služieb a vybavenia. Komplex sa nachádza na výhodnom a ľahko dostupnom mieste, len 400 metrov od krásnej pláže. Na území rezidencie Diamant sa nachádzajú: 2 vonkajšie bazény, 1 vnútorný bazén, bar a reštaurácia pri bazéne, priestranná relaxačná zóna s ležadlami, 3 reštaurácie, vonkajšie detské ihrisko, ako aj detská izba, posilňovňa, mini tenis, internetová miestnosť, biliard, večerné animácie pre deti a dospelých, rôzne druhy kúpeľných procedúr, čistiareň, kryté parkovisko, konferenčná miestnosť, požičovňa bicyklov , nepretržitá bezpečnostná služba, údržba územia správcovskou spoločnosťou. Rezidencia Diamant má na svojom území absolútne všetko potrebné, aby sa hostia a majitelia cítili pohodlne bez toho, aby museli opustiť komplex. Poplatok za údržbu je 400 € ročne.

Výnimočnosť rezidencie Diamant nespočíva len v množstve služieb a kráse budovy, ale aj v jej polohe. Komplex je obklopený krásnymi a modernými budovami a nachádza sa na pokojnom mieste, ďaleko od hluku letoviska, ale zároveň je všetko, čo potrebujete na pohodlný pobyt, v pešej vzdialenosti.

Vzdialenosť od krásnej pláže je len 400 metrov, najbližší supermarket T-Market je vzdialený 200 metrov. Mini aquapark Kotva je vzdialený 150 metrov.

Neďaleko komplexu, 100 metrov od hotela, sa nachádza futbalový štadión Nesebar.

Jedno z najkrajších miest na pobreží Čierneho mora, starobylé mesto Nesebar, je vzdialené 2 km. v pešej vzdialenosti sa nachádza autobusová zastávka, z ktorej premávajú pravidelné autobusy do centra Slnečného pobrežia, Nesebaru, Sveti Vlasu, Elenite.

Rezidencia Diamant je miesto, kam sa budete chcieť opakovane vracať.

Vzdialenosť od letiska v Burgase - 20 km.

Poplatok za údržbu je 385 € ročne.

Koruna sa voči euru posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, kde sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové letovisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
1+kk
Plocha
35 m2
Úžitková plocha
30 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
60 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00