Štúdio v krásnom rezorte, pár krokov od mora, San Luis de Sabinillas, Španielsko

San Luis de Sabinillas, Španielsko – ID 10297
130,000 €
Plocha 35 m2
Dispozícia štúdio
Podlažie 3/4
More 400 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám očarujúce štúdio pri pláži v centre mesta Sabinillas.

Toto dokonale situované štúdio sa môže pochváliť žiaducou juhovýchodnou orientáciou, vďaka ktorej je priestor zaplavený prirodzeným svetlom cez rozsiahle okná od podlahy až po strop. Polootvorená kuchyňa je premyslene vybavená modernými spotrebičmi a priestranná kúpeľňa ponúka vaňu rodinnej veľkosti. Nehnuteľnosť má elegantné mramorové podlahy a praktický elektrický ohrievač vody a ponúka sa na predaj kompletne zariadená, čo umožňuje bezproblémové nasťahovanie. Tento apartmán je idylickou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pobrežný životný štýl so všetkými vymoženosťami na dosah ruky. Nachádza sa v centre mesta a ponúka ľahký prístup k širokej škále občianskej vybavenosti. Uzavretá komunita sa nachádza priamo na okraji mesta a poskytuje priamy prístup na jednu z najkrajších pláží na pobreží Costa del Sol. Obyvatelia môžu využívať aj spoločný bazén, samostatný detský bazén a rozsiahle zelené plochy. Plážová promenáda tiahnuca sa od Buenas Noches po La Chullera je ideálna na pokojné prechádzky.

Kúsok odtiaľto sa nachádza rozsiahly mestský športový komplex s množstvom tenisových a paddle tenisových kurtov, špeciálnym športovým bazénom, ako aj omladzujúcou saunou a wellness centrom. Pre deti aj dospelých je k dispozícii pestrá ponuka športových aktivít a hodín aerobiku. Vďaka centrálnej polohe hotela je na dosah množstvo reštaurácií a barov a hneď oproti sa pohodlne nachádza veľký obchod Lidl.

Podlažie
3
Počet podlaží
4
Dispozícia
štúdio
Plocha
35 m2
Úžitková plocha
34 m2
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
80 m
Lekár
50 m
Kaviareň
50 m
Reštaurácia
0 m
Bar
10 m
Škola/škôlka
140 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00