Stavebný pozemok za skvelú cenu, Achtopol

Ahtopol, Bulharsko – ID 7401
36,000 €
Plocha 991 m2
Obdobie Celoročne

Ponúkame Vašej pozornosti pekný stavebný pozemok v Ahtopole, Bulharsko. Plocha pozemku je 991 m2. Výborná investičná príležitosť, odporúčame!

Ahtopol je veľmi príjemné malé rybárske mestečko s prístavom. Príroda v okolí je ospalá a nádherná, útesy divoké. To sa ale čoskoro zmení kvôli tomu, že je v osobu moderny jachtový prístav. Má to byť tretí najväčší jachtový prístav v stredomorí s veľkou prístavnou hrádzou (hovoria tomu bulharsky "podkova") as novým majákom. Určite potom ceny rýchlo stúpnu, až sem bude jazdiť množstvo jachtových zbohatlíkov. Pláž je pri Ahtopoli jedna veľká (severne od mesta za útesom) a množstvo malých piesčin.

Okolie Ahtopola rozhodne stojí za návštevu. Okolo mlore sú zaujímavé útesy vysoké asi 10 až 25 metrov a na nich pobrežné rovinaté stepi. Pasienky a ovce sú tu všade normálna vec. Sem tam nejaký lesík. Na juh sa touto krajinou dá po novo vybudovanom turistickom chodníku alebo po hlavnej ceste dôjsť do Sinemorca. Na západ od Ahtopola asi dva kilometra ďalej sa môžete dostať do kopcov pohoria Strandža, ktoré sú už pár rokov národný park, alebo napríklad k rieke Veleka, ktorá národným parkom pomaly preteká. Na sever sa z Achtopola dá pozdĺž mora alebo po ceste pohodlne dôjsť do Varvary.

Plocha
991 m2
Obchod
220 m
Lekár
230 m
Kaviareň
450 m
Reštaurácia
180 m
Bar
260 m
Škola/škôlka
130 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00