stavebný pozemok v tichej lokalite, najvyššia cena, Mogilište

Mogilishte, Bulharsko – ID 6723
24,000 €
Plocha 2200 m2
More 5 000 m
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok vo veľmi tichej lokalite a za skvelú cenu v obci Mogilište. Pozemok má 2200 m2 a je veľmi dobre udržiavaný. Na pozemku sa nachádza zvyšok domu 135 m2 na zbúranie, na pozemku je elektrina a obecná voda, odpad je možné riešiť septikom. Pozemok je oplotený a nachádza sa na ňom udržiavaný vinohrad. Pozemok má veľký potenciál pre prípadných pestovateľov ovocia a zeleniny alebo chov hospodárskych zvierat. Mogilište je veľmi pokojná obec, 5 km od Kavarny. Žije tu približne 60 stálych obyvateľov vrátane niekoľkých rodín cudzincov a niekoľkých českých rodín. Hlavná cesta do obce je vo veľmi dobrom stave.

Mesto Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové skupiny. V historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5. - 6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabľa, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. Nachádzajú sa tu aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybové ústrojenstvo.

Plocha
2200 m2
Obchod
6 km
Lekár
6 km
Kaviareň
6 km
Reštaurácia
6 km
Bar
6 km
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00