Stavebný pozemok v blízkosti mora, Camposol, Španielsko

Camposol, Španielsko – ID 5173
39,000 €
Plocha 500 m2
More 15 000 m

Snívate o stavbe vlastného domu?

Je to úžasná príležitosť. Kúpou stavebného pozemku s rozlohou 500 m2 si môžete navrhnúť nehnuteľnosť s rozlohou 100 m2, dvoma spálňami a jednou kúpeľňou, ktorá bude vyzerať presne podľa vašich predstáv. Stačí požiadať o príslušné povolenia a licencie. Na pozemku je možné umiestniť aj montovaný dom, len nezabudnite, že ho musia schváliť príslušné úrady.

Pozemky sa nachádzajú v krásnej urbanizácii Camposol (sektor C), v pokojnej oblasti v obľúbenej golfovej štvrti Residencial Camposol.

Camposol sa môže pochváliť nádhernými plážami, golfovým ihriskom, dvoma nákupnými centrami a detským ihriskom a je vzdialený len 30 minút jazdy od národného letiska Murcia a 1 hodinu jazdy od letiska Alicante, čo ho robí veľmi vyhľadávaným. Umiestnenie. Môžete si prezrieť malebnú prírodu, pretože okolie leží v prírodnom širokom údolí obklopenom rôznymi pohoriami a krásnou otvorenou zvlnenou krajinou.

Zábavu si tu nájde celá rodina, pretože si môžete vychutnať zábavné 18-jamkové golfové ihrisko alebo si dať dobré jedlo v jednej z mnohých blízkych reštaurácií, zatiaľ čo deti navštívia detské ihrisko alebo sa zahrajú na futbalovom ihrisku, ktoré bolo vybudované v sektore D. Len 15 minút jazdy autom od hotela sa môžete vybrať na krásne stredomorské pláže alebo do nádherného prístavu Puerto de Mazarron.

Plocha
500 m2
Obchod
2 km
Lekár
1 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
2 km
Bar
2 km
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00