Stavebný pozemok 536m2, výhľad na more, obec Topola, Kavarna

Kaviareň, Bulharsko – ID 3995
35,000 €
Plocha 536 m2
Ponúkame pekný stavebný pozemok v obci Topola, pozemok má veľkosť 536 m2, elektrina a voda sú pár metrov od pozemku. Z pozemku je krásny výhľad na more. Obec Topola má krásne dlhé piesočnaté pláže a patrí pod obec Kavarna. Sú tu jedny z najkrajších výhľadov na more v Bulharsku. V obci sa nachádza najmenej 6 reštaurácií, množstvo obchodov a ďalšie. Mesto Kavarna je vzdialené 5 km. Vzdialenosť od letiska Varna je približne 60 km.

Mesto Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové kapely. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť dobre udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. K dispozícii sú aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybový aparát.
Výhľad na more
Áno
Plocha
536 m2
Obchod
910 m
Lekár
7 km
Kaviareň
4 km
Reštaurácia
580 m
Bar
770 m
Škola/škôlka
4 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00