Spoločný bazén, gril, mezonet s výhľadom, Polychrono, Grécko

Polychrono, Grécko – ID 10392
160,000 €
Plocha 51 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/2
More 450 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

V prosperujúcom prímorskom mestečku Polychrono máme ideálny dokonalý dvojpodlažný mezonet, ktorý vám splní váš celoživotný sen s týmto komplexom v srdci Kassandry, ktorý je takmer pripravený a vy sa teraz môžete stať majiteľom svojho dokonalého letného sídla. Komplex postavený z najnovších stavebných materiálov a šetrný k životnému prostrediu je vynikajúcim príkladom moderného bývania. Dvojpodlažný mezonet pozostáva z obývacej izby, kuchyne v štýle kuchára, 2 kúpeľní, dvoch spální a dvora. Každá nehnuteľnosť má vlastné parkovacie miesto. K dispozícii je spoločný bazén a priestor na grilovanie. Tento dom má 51,90 m a bude pripravený na 30/03/2024 .ideálny

na príjem z prenájmu alebo na váš letný relax.

O správu nehnuteľnosti sa postaráme od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Polychrono je rušné pobrežné mesto, kde kedysi stálo starobylé mesto Neapol. Medzi vykopané pozostatky patrí akropola na kopci a ranokresťanský kostol s mramorovými stĺpmi. V malom folklórnom múzeu sú vystavené textílie, nástroje a historické dokumenty. Mlyn, ktorý sa nachádza medzi lesmi a borovicami, odhaľuje, ako sa v minulosti lisoval olivový olej. Na pobreží si môžete prenajať člny a vodné skútre a nájdete tu bary a reštaurácie s morskými plodmi.

Polichrono sa nachádza 95 km od Solúna vo východnej časti polostrova Kassandra na mieste antického mesta Neapolis. Dedina dostala meno podľa farebného dojmu z množstva kvetov, ktoré charakterizujú krajinu (abstraktný jazykový význam: "mnoho farieb"). V tejto dedine žije trvalo asi 1050 ľudí.

V lete je hlavným zdrojom príjmov obce cestovný ruch. Na dobre navštevovanej plážovej promenáde sa nachádza mnoho kaviarní, reštaurácií, barov, obchodov, hotelov a apartmánov

Medzi morom a celou promenádou sa nachádza 7 km dlhá a veľmi čistá piesočnatá pláž, ktorá je každoročne ocenená modrou vlajkou. Vďaka východnej polohe zaručuje táto oblasť úžasné východy slnka.

Mimo sezóny sa obyvatelia venujú najmä poľnohospodárstvu, spracovaniu olív a výrobe medu.

Centrum obce zdobí kostol svätého Atanáza (postavený v roku 1912), patróna Polychronu. O niečo ďalej na námestí sa nachádza starší kostol "Narodenia Krista" z roku 1863.

Podlažie
1
Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
51 m2
Úžitková plocha
51.9 m2
Terasa
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Obchod
280 m
Lekár
320 m
Kaviareň
200 m
Reštaurácia
200 m
Bar
350 m
Škola/škôlka
290 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00