Skvelý apartmán so 4 spálňami, s trasou a výhľadom na more, Isla Plana

Isla Plana, Španielsko – ID 5195
Plocha 74 m2
Dispozícia 4+kk
Podlažie 2/3
Stav K nastěhovanie

Fantastická príležitosť vychutnať si pobrežie s týmto štýlovým, dobre postaveným apartmánom so skvelým nábytkom. Tento apartmán vám ponúka možnosť vychutnať si pokoj a relaxáciu, pretože sa nachádza v uzavretom komplexe, kde si môžete užívať spoločný bazén a vírivku, upravené záhrady a výhľad na more.

Ide o nehnuteľnosť s nízkou potrebou údržby s 3 spálňami s veľkými vstavanými skriňami a 1 kúpeľňou so sprchovacím kútom. Kuchyňa je otvorená a má žulovú pracovnú dosku a elektrické spotrebiče. K dispozícii je dostatok miesta na parkovanie auta, klimatizácia vo všetkých izbách, okná s dvojitým zasklením a z obývacej izby sa dostanete na veľkú terasu s krásnym výhľadom, takže si môžete vychutnať letné večery s výhľadom na more!

K objektu patrí aj veľká súkromná strešná terasa s kvalitným terasovým nábytkom. Majiteľ dal zaskliať murovanú pergolu, ktorá je príjemným teplým miestom na relaxáciu, aby ste si mohli vychutnať fantastický výhľad na more a hory.

Táto nehnuteľnosť vám ponúka plnú záruku kvalitného života pre vás a vašu rodinu, ktorá sa nachádza v nádhernej oblasti Mojon Hills Resort, len pár minút od pláže Isla Plana a zálivu Mazarrón.

Ostrov Isla Plana je známy ako hranica medzi Cartagenou a zátokou Mazarr. Môžete si tu vychutnať prírodné mestské pláže a zátoky, ako aj termálne kúpele tejto štvrte, známe ako "Marrana", vyhlásené za kultúrnu atrakciu. Isla Plana je čarovné miesto a skvelé pre skúsených jaskynných potápačov v Cueva del Agua.

Mazarrón je jednou z tradičných slnečných a plážových destinácií v regióne Murcia s viac ako 35 km pobrežia, z ktorých väčšina je nedotknutá. Početné pláže v zálive Mazarrón získali Modrú vlajku za kvalitu kúpania a služieb.

Dedinka Isla Plana leží v zálive Mazarron a je vzdialená len päť minút od mesta Puerto de Mazarron, ktoré ponúka malý výber obchodov, barov a reštaurácií. Táto oblasť je dobre vybavená na potápanie a šnorchlovanie vďaka priezračne modrým vodám Stredozemného mora.

Isla Plana je vzdialená 40 minút od letiska Murcia a 90 minút od Alicante

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká bežným zvyklostiam. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva, vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Podlažie
2
Počet podlaží
3
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
74 m2
Úžitková plocha
65 m2
Terasa
Áno

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00