Skvelý 3-izbový apartmán, 300 m od pláže, nízke poplatky za údržbu, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 5839
76,500 €
Plocha 72 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 5/7
More 300 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame priestranný apartmán s 3 spálňami a rozlohou 72 m2, ktorý sa nachádza na piatom poschodí zo siedmich poschodí v súkromnom komplexe Sunny Beach Hills na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Byt sa predáva s novou kuchynskou linkou, s ostatným vybavením vám radi pomôžeme. Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa s WC a veľká terasa s výhľadom na bazén. Ideálne na prenájom a trvalé používanie. Komplex je výborne udržiavaný a je otvorený po celý rok. Sunny Beach Hills je elegantný apartmánový komplex s krásnou architektúrou, ktorý sa nachádza v severnej časti Slnečného pobrežia, 300 metrov od mora a pláže, 5 minút chôdze od supermarketu s celoročnou prevádzkou a autobusovej zastávky. Komplex je postavený z najkvalitnejších materiálov od známych európskych výrobcov a kvalita apartmánov spĺňa najvyššie štandardy. V okolí nájdete množstvo obchodov, reštaurácií a barov. Majiteľom a ich hosťom sú k dispozícii:

Kaviareň / bar

Bazén s relaxačnou zónou

Detský bazén

Detské ihrisko

Tenisový kurt

Internet wifi

Obchod

Podzemné parkovisko

Požičovňa áut

Zmenáreň

24-hodinová ochrana

Celoročné riadenie

Údržbový poplatok je 6 €/m2 ročne.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká bežným zvyklostiam. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivlaky a pravidelné autobusové spoje, ktoré ho spájajú s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia sa môžu tešiť aj z mnohých možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov rozsiahlou modernizáciou a v mnohých známych stredomorských letoviskách nemajú konkurenciu.

Hlavným lákadlom letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
5
Počet podlaží
7
Dispozícia
3+kk
Plocha
72 m2
Úžitková plocha
63 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
310 m
Lekár
1 km
Kaviareň
230 m
Reštaurácia
230 m
Bar
190 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00